Aké zákerné otázky by položila umelá inteligencia Ficovi, Čaputovej, Matovičovi, Kotlebovi či Pellegrinimu?

umela inteligencia politici

Umelá inteligencia je tento rok naozaj na vzostupe a my sme sa jej opýtali, aké otázky by dala politikom na Slovensku.

Nástroju Chat GPT od spoločnosti OPEN AI sme sa opýtali, aké otázky by ako umelá inteligencia položila Robertovi Fico, Marianovi Kotlebovi, Milanovi Uhríkov, Igorovi Matovičovi, Michalovi Šimečkovi, Petrovi Pellegrinimu či Zuzane Čaputove.

„Ako umelá inteligencia, akú politickú otázku by si položila politikom ako sú Robert Fico, Marian Kotleba, Milan Uhrík, Igor Matovič, Michal Šimečka, Zuzana Čaputová a Peter Pellegrini?“ znela otázka pre umelú inteligenciu.

Robert Fico: Ako hodnotíte súčasný stav demokracie a právneho štátu na Slovensku? Aké opatrenia plánujete podniknúť na zlepšenie týchto oblastí, ak sa stanete opäť premiérom?

Marian Kotleba: Ako hodnotíte vzťah Slovenska s ostatnými krajinami EÚ a ako by ste sa snažili zlepšiť tento vzťah, ak by ste sa stali predsedom vlády?

Milan Uhrík: Ako sa dívate na otázku klimatických zmien a aké kroky by ste podnikli, aby Slovensko aktívne prispelo k riešeniu tohto globálneho problému?

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Najlepšie hnojivo pre vaše jahody. Máte to každý v kuchyni

Igor Matovič: Ako hodnotíte momentálny stav slovenskej ekonomiky a aké konkrétne kroky plánujete podniknúť na jej oživenie po pandémii COVID-19?

Michal Šimečka: Ako by ste sa snažili zlepšiť Slovensko v rámci európskej integrácie, ak by ste sa stali ministrom zahraničných vecí?

Zuzana Čaputová: Ako hodnotíte úlohu Slovenska v oblasti ochrany životného prostredia a aké opatrenia by ste navrhovali na zlepšenie tohto stavu?

Peter Pellegrini: Ako hodnotíte súčasnú situáciu na Slovensku v oblasti vzdelávania a aké kroky by ste podnikli na zlepšenie tejto oblasti, ak by ste sa stali ministrom školstva?

Ďalšia otázka mala byť pre politikov viac kontroverzná

Robert Fico: Vo vašom pôsobení na pozícii premiéra bolo kritizované napríklad zneužívanie moci a podpora korupcie. Ako by ste si vysvetlili tieto kritiky a čo by ste urobili inak, aby sa takéto veci neopakovali?

Marian Kotleba: V minulosti ste boli obvinený z prejavov s rasistickým podtónom a podpory neonacizmu. Ako sa dívate na tieto obvinenia a aké konkrétne kroky by ste podnikli na zlepšenie vzťahov medzi rôznymi etnickými a náboženskými skupinami na Slovensku?

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Stačí toto jedno ovocie v dome a pavúky budú utekať ako o život

Milan Uhrík: Vaša politická strana sa označuje za socialistickú. Ako by ste si vysvetlili rastúcu popularitu pravicových a liberálnych politických strán v Európe a na Slovensku a ako by ste sa snažili získať podporu voličov s týmito politickými názormi?

Igor Matovič: Vaša vláda v minulosti bývala kritizovaná za neschopnosť riadiť pandémiu COVID-19. Aké konkrétne kroky by ste podnikli, aby sa v prípade budúcej pandémie situácia zlepšila a Slovensko bolo lepšie pripravené?

Michal Šimečka: Ako by ste sa postavili k nárastu autoritatívnych režimov a nátlakových taktík zo strany Ruska, Číny a iných krajín v regióne strednej a východnej Európy?

Zuzana Čaputová: Vaše angažovanie v oblasti ochrany životného prostredia bolo v minulosti kritizované niektorými politickými protivníkmi. Ako by ste presvedčili tých, ktorí nesúhlasia s vaším prístupom, aby sa viac angažovali v tejto oblasti?

Peter Pellegrini: V minulosti ste boli kritizovaný za spoluprácu s kontroverznými podnikateľmi a prejavy klientelizmu. Ako by ste sa snažili získať dôveru verejnosti a ukázať, že ste schopný a transparentný politik?

2 Replies to “Aké zákerné otázky by položila umelá inteligencia Ficovi, Čaputovej, Matovičovi, Kotlebovi či Pellegrinimu?

  1. Aké zákerné otázky by položila tá inteligencia tej inteligencii? To by bolo tiež fajn. Naši slizkí politici sú už dávno obohraná platňa.Plat im beží, zodpovednosť žiadna a melú o pomoci ľuďom stále dookola. Ich odpovede, to je balast. Ak by (.. kiež by ..) im za každé slizké vyslovenie slova „dôchodca“ vypadol zub, samá slamka v „Parlamentke“. To by bolo pre inteligenciu a nielen pre tú umelú.

  2. Vládnym politikom od dôchodcu: Ako chcú pomôcť dôchodcom dnes, keď sa rozhodli ešte 9 – 10 mesiacov po odvolaní byť zodpovední? Ako? Aké budú výhovorky? Plat predsa neodmietajú. Ako vecne pomôžu? Dôchodcovia platia účty aj za december, aj teraz, takže ako? To kde chcú nabrať odvahu, aby potom prišli hlasy pýtať. Budeme ich teraz sledovať ako sa ktorí z nich zachovajú, potom im to pripomenieme. Konkrétne ktorémukoľvek … premiér a ministri, otázka na vás … Verím, že tí ozaj zodpovední pohrozia, „ak dôchodcom okamžite nepridáme, odchádzame okamžite z politiky“. To sa teším na tie charaktery, nie po diskusiách behať a znova národ klamať ..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *