Bývalý vedecký pracovník spoločnosti Pfizer: Niečo sa deje ľudia

Dr

Dr. Michael Yeadon, ktorý predtým pôsobil ako viceprezident a hlavný vedecký pracovník spoločnosti Pfizer pre alergie a dýchacie cesty, vysvetlil, ako vedel, že vírus COVID a následná kampaň “vakcíny” bola “nadnárodná operácia”,  informovala stránka LifeSiteNews

Yeadon, ktorý 32 rokov pracoval prevažne pre veľké farmaceutické spoločnosti, hovoril s reportérom z organizácie Children’s Health Defense (CHD) v marci počas účasti na zhromaždení Truth be Told v Londýne.

Pri zhodnotení toho, ako prišiel na to, že “pandémia” COVID je niečo iné, ako sa zdá, si odborník na farmakológiu spomenul. “Keď som si začal všímať, že moji bývalí kolegovia vrátane Patricka Vallancea hovoria v televízii veci, o ktorých som vedel, že nie sú pravdivé a vedel som, že on vie, že nie sú pravdivé, vtedy mi to došlo, pravdepodobne vo februári 2020.”

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Idete v lete do Chorvátska? Tento mesiac tam radšej nechoďte

Patrick Vallance bol v rokoch 2018 až 2023 hlavným vedeckým poradcom vlády Spojeného kráľovstva.

“Pamätám si, ako som povedal svojej manželke. Toto nie je to, čo hovoria, že to je. Niečo sa deje,’” vysvetlil Yeadon.

“A keď som videl, že sa uzamyká nielen moja krajina, ale desiatky krajín v rovnakom čase… to bol a stále je dôkaz nadnárodnej operácie,” povedal.

“Nie je možné, aby sa to stalo na miestnej úrovni, na úrovni krajiny. Preto sa to muselo stať na vyššej úrovni. Či to bola WHO alebo Svetové ekonomické fórum, alebo iné, to neviem.” Organizovaná reakcia však podľa Yeadona dokazuje, že išlo o plánovanú udalosť na rozdiel od reakcií určených možnosťami vývoja vírusu.”

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Idete v lete do Chorvátska? Tento mesiac tam radšej nechoďte

“Všetky vlády robili v rovnakom čase tie isté hlúpe, neúčinné a nefunkčné veci, z ktorých žiadna nebola v plánoch pripravenosti ich krajín na pandémiu, pretože som ich všetky čítal,” ubezpečil odborník na toxikológiu.

Ďalej uviedol, že si je úplne istý, že ho Vallance ani iní nebudú žalovať za to, že ich verejne obvinil z klamstva, pretože vedia, že by na súde prehrali. “A preto ma nebudú žalovať. To, čo robia, je, že ma očierňujú a cenzurujú.”

Teraz “poškodenia ľudí týmito takzvanými vakcínami” sú “niečo oveľa horšie ako údajný vírus,” potvrdil Yeadon. “Rád by som povedal, že to bola náhoda, ale nebola to náhoda.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *