Do Bratislavy dnes mieria tisíce Slovákov pochodovať za mier. Liberáli idú tiež, ale ďakovať USA za slobodu

332863297 475857154611791 7905484222367498354 n

Tisíce Slovákov sa dnes chystá do Bratislavy na záverečný Pochod za mier. Ten sa začína od 17:00 pred Prezidentským palácom.

Ľudia na tomto pochode žiadajú neutralitu Slovenska, vystúpenie z NATO či koniec posielania vojenskej techniky na Ukrajinu.

Pochody sa už konali po všetkých veľkých mestách a zúčastnili sa ich dohromady desaťtisíce ľudí.

„Priatelia, pochody za mier postavili na nohy celé Slovensko. Médiá sú samozrejme ticho. Príďte sa sami presvedčiť, že odvážni Slováci, ktorí sa neboja vyjadriť svoj názor, ešte nevymreli. Nájdite aj Vy odvahu a vymeňte gauč za boj o budúcnosť Slovenska. Protest v Bratislave má byť posledným zo séria pochodov za mier. Tam spoločne ukážeme mocným, čo si o ich štvavej politike myslíme. Ešte stále je čas postaviť sa za mier. Tak to spoločne urobme a pretvorme našu budúcnosť.“ pozýva na pochod poslanec ĽSNS Marek Kotleba.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Čistí, znižuje napätie a uľahčuje zaspávanie. Pravidelne pite tento čaj

Na Pochod za mier sa chystajú aj neoliberáli zo strany SaS, ktorí sa idú poďakovať Amerike a Čaputovej za mier

„Naši kolegovia si organizujú pseudopochody za mier, avšak ich cieľom nie je mier ale prehra slobodného štátu Ukrajiny. Za ten mesiac ich akože mierových pochodov, nám to dokázali mnohokrát. Preto je na čase, aby sme sa pridali ukázali im, že my chceme skutočný mier. Pridáme sa ku ich pochodu od prezidentského paláca, kde poďakujeme pani prezidentke za dôstojnú reprezentáciu Slovenska a následne sa spolu presunieme pred U.S. ambasádu, kde zasa poďakujeme, že podporujú Ukrajinu v ich boji proti okupantom za slobodu.“ píše sa v pozvánke neoliberálov, ktorí si prinesú aj ukrajinské vlajky.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Dajte uhorkám to, čo teraz najviac potrebujú. Koncom júna použite toto hnojivo

Ostáva tak otázkou, ako tento pochod dopadne a či pochod nenarušia neoliberální provokatéri.

One Reply to “Do Bratislavy dnes mieria tisíce Slovákov pochodovať za mier. Liberáli idú tiež, ale ďakovať USA za slobodu”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *