Fico je ochotný pomôcť Ukrajine so vstupom do EÚ. Kotleba reaguje tvrdo: Ty sluha globalistov!

kotleba fico scaled

Po pondelkovom stretnutí Smeru a veľvyslancov Spojených štátov, Veľkej Británie a krajín EÚ sa potvrdilo, že Strana Smer podporuje členstvo Ukrajiny v Európskej únii. Na stretnutí to oznámili predseda strany Robert Fico, podpredseda parlamentu Juraj Blanár a europoslankyňa Monika Beňová.

V tlačovej správe k Ukrajine sa Robert Fico vyjadril, že „opätovne sme potvrdili, že v prípade účasti vo vláde zastavíme dodávky zbraní na Ukrajinu a že uprednostňujeme okamžité mierové rokovania a zastavenie všetkých vojenských operácií“. Avšak, podpora členstva Ukrajiny v EÚ nebol zverejnená až do potvrdenia troch neoficiálnych prítomných ambasád, a nakoniec aj europoslankyne Moniky Beňovej.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Hoďte to do záchodu večer a do rána bude ako nový, žiarivo biely

Smer mal v utorok tlačovú besedu a tam sa Robert Fico vyjadril, že Strana Smer je ochotná pomôcť Ukrajine so vstupom do Európskej únie v prípade, že splní všetky podmienky. „Ak bude Smer vo vláde, tak vyvinieme všetky aktivity, aby sme Ukrajine v tej pripravenosti pomohli“, povedal Robert Fico.

Po zverejnení tohto textu na sociálnych sieťach sa do Roberta Fica pustil aj šéf ĽSNS Marian Kotleba, ktorý ho označil za „oddaného sluhu globalistov“.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Niekedy to ľudia jedli stále, dnes vôbec. Ovocie, ktoré čistí črevá a pomáha chudnúť

„Oddaný, verný a dlhoročný sluha globalistov Fico zas a opäť (ne)prekvapil. A stále sa nájdu jedinci, žijúci v mentálnej bubline, ktorí budú tvrdiť, že Fico je proti EÚ aj NATO. Čo ešte treba na to, aby sa títo zobudili a precitli? Stop EÚ! Stop NATO! Stop WHO!“ napísal na stranu Roberta Fica Marian Kotleba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *