Kotleba na vojenskom letisku Sliač narobil bordel: Veliteľa nazval „Sluha Američanov!“ zasahovali policajti

kotleba sliac letisko vojaci

Dnes sa na Sliači konalo zhromaždenie za mier a proti vojne, ktorého sa zúčastnili desiatky ľudí. Vystúpili na ňom občianski aktivisti ale aj poslanci ĽSNS či šéf strany Marian Kotleba.

Po zhromaždení sa desiatky väčšinou kotlebovských áut rozhodlo previezť okolo letiska Sliač, odkiaľ odlietajú naše stíhačky na Ukrajinu, kde ich darovala dočasná vláda Eduarda Heger.

Kotlebovci tak chceli jazdou okolo vojenského letiska vyjadriť nesúhlas s vojenskou podporou Zelenskému a Ukrajine.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Muž to pije pred každým jedlom. Prestalo ho nadúvať a schudol 6kg

Keď sa na čele kolóny chcel šéf ĽSNS otočiť s celým zástupom áut pri vstupe na vojenské letisko Sliač, jeden z vojakov mu z cesty odpratal tabulu so zákazom vstupu, aby sa kolóna mohla otočiť a neblokovala cestu.

Po tomto incidente začal jeden z neznámych veliteľov kričať po vojakoch „Komu slúžiš?!“. Neskôr na miesto prišlo niekoľko policajných áut a riadili dopravu.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Rozsypte to po dome a mravce neprídu. Máte to doma a nie je to chémia

Marian Kotleba sa neskôr vo videu vyjadril, že ďakuje vojakom a ak by mali akýkoľvek problém s týmto veliteľom, tak im poskytne zadarmo právnikov. Veliteľa, ktorý kričal po vojakoch, za to, že dovolili kolóne sa otočiť na ceste, ktorá už patrila vojenskému letisku, nazval Marian Kotleba „Sluha Američanov“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *