Kotleba odkazuje, že mal Hegera a Matoviča biť po hlavách, keby vedel, čo narobia Slovensku

Untitled 1 7

V týchto dňoch sa na Slovensku rieši to, či odovzdáme Ukrajine naše dosluhujúce stíhačky Mig-29, ktoré od nás žiada Zelenský.

Dočasný premiér Eduard Heger ich už akoby ukrajinskému prezidentovi sľúbil. Teraz sa už rokuje len o detailoch. Stále sa však nevie, či ich odovzdáme všetky a aké kompenzácie za ne dostaneme.

Šéf ĽSNS Marian Kotleba kritizuje kroky Hegera a má k nemu tvrdé výhrady.

Podľa Kotlebu je to len ďalšie zaťahovanie Slovenska do vojny. Hegera a Naďa nazval Kotleba „bandou panákov“ ktorá škodí Slovensku.

Marian Kotleba odmieta, aby Slovensko posielal na Ukrajinu stíhačky a akýkoľvek vojenský materiál. Podľa neho by už nemala táto dočasná vláda rozhodovať o ničom.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Pridajte tento predmet do chladničky a budete šetriť mesačne za elektrinu

Vo videu Kotleba dokonca odkazuje Matovičovi a Hegerovi, že ich mal viac biť po hlavách, keď v minulom volebnom období sedeli v parlamente pod nim v laviciach.

https://www.youtube.com/watch?v=j4G3_X_WBEQ

Aj keď skoro všetky krajiny západného sveta odsúdili ruskú agresiu na Ukrajine a tvrdia, že je to práve Ruská federácia, ktorá ohrozuje mier vo svete, niečo iné si myslí poslanec ĽSNS Rastislav Schlosár.

Ten vo svojom prejave šokoval, keď vyhlásil, že mier vo svete ohrozujú Spojené štáty americké a NATO a nie práve Ruská federácia.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Zmiešajte toto korenie s vodou a muchy k vám domov už neprídu

Schlosár vyhlásil, že je otcom štyroch detí, chce mier a nechce, aby Slovensko počúvalo príkazy z USA či NATO.

Kotlebovec vidí riešenie v tom, aby Slovensko vystúpilo z organizácie NATO, ktorú opakovane nazval „zločineckou“ a Slovensko by mala byť podľa neho trvale neutrálna krajina, ktorá nebude zaťahovaná do žiadnej vojny.

Schlosár argumentuje tým, že nie Rusko, ale USA majú po celom svete základne „Toto je hrozba pre svetový mier a bezpečnosť.“

Poslanec ĽSNS vystúpil na jednom z viacerých pochodov za mier, ktoré sa konajú po celom Slovensku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *