Kotleba predstavil kandidátku do volieb. Povedie ju jeho brat Marek

kotlebovci kandidatka 2023

Politická strana odhalila zoznam kandidátov do nadchádzajúcich parlamentných volieb. V čele tejto strany sa bude nachádzať poslanec Marek Kotleba, ktorý uviedol, že súbor kandidátov bol zvolený s cieľom zastupovať pravdu, spravodlivosť a právo, ako aj boj za slušných ľudí a obnovenie suverenity Slovenska.

Na druhom mieste kandiduje Rastislav Šlosár a na treťom mieste sa nachádza poslanec Martin Beluský. Stanislav Mizík obsadil štvrtú pozíciu, zatiaľ čo Eleonóra Kotlebová sa umiestnila na piatom mieste. Na zvyšných pozíciách kandidujú podpredseda strany Rastislav Kyseľ, krajský predseda strany Peter Podolinský, František Drozd, externý kandidát Katarína Boková a tiež externý kandidát Miroslav Heredus.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Žiadne sladidlá ani smotana do kávy. Ak chcete piť zdravo, patrí tam jediná vec

Strana ĽSNS sa zaväzuje predstaviť jasnú víziu pre všetkých občanov Slovenska. Podľa Kotlebu bude program strany presne špecifikovaný, aby ponúkol konkrétne riešenia a uspokojil potreby voličov.

„Ideme do volieb! Za Slovensko slovenské, národné a kresťanské! Za Slovensko hrdé, suverénne a sebestačné! Ideme proti plánom globalistov, proti diktátu EÚ, aj vojnovým štváčom z NATO! Slovensku ponúkneme jedinečný program a víziu. Za Boha a za národ!“ uviedol Marian Kotleba na sociálnej sieti.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Postupná premena tela, ak prestanete fajčiť. Toto sa stane už za týždeň

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *