Kotleba vyzýva ľudí, aby chovali sliepky a stali sa potravinovo nezávislí, pretože nás vraj čaká toto

kotleba sliepky

Pred pár dňami v Českej republike zakázali vonkajší chov hydiny na celom území republiky. Dôvodom je rastúci počet ohnísk vtáčej chrípky. Šéf ĽSNS Marian Kotleba v tom však vidí niečo iné.

Veterinári nariadili chovateľom hydiny, s výnimkou bežcov a holubov, aby svoje vtáky zatvorili do uzavretých priestorov, a ak to nie je možné, aby čo najviac obmedzili kontakt medzi hydinou chovanou na farmách a voľne žijúcimi vtákmi.

Od začiatku decembra tohto roku bolo v Českej republike potvrdených šesť nových ohnísk vtáčej chrípky, z toho päť v malých chovoch hydiny a jedno vo veľkochove výkrmových kačíc, uviedli veterinári. Posledný prípad sa vyskytol v obci Frahelga na Jindřichohradecku, kde bolo 5. decembra kvôli chorobe utratených 15 000 kačíc.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Čím nahradiť cukor v strave? Tu je päť najzdravších náhrad

Podľa Kotleba sa však Európska únie snaží zabrániť chovu sliepok a poukazuje na zákon vo Francúzsku, ktorý núti chovateľov sliepok, aby sa zaregistrovali.

Pandémiu vtáčej chrípky v Českej republike vidí Kotleba len ako zámienku na obmedzovanie chovu hydiny pre malých chovateľov.

Šéf ĽSNS vo videu vyzýva tých, ktorí majú možnosť, aby začali chovať čokoľvek, čo môžu. Kotleba si myslí, že Európska únia chce z ľudí urobiť potravinovo závislých.

https://www.youtube.com/watch?v=OAP-6sca0dQ

„Samozrejme Maroško ja som nikdy nechovala žiadnu hydinu,,, ale zajtra ak dožijem začnem stavať chlievy a vo veľkom budem chovať,, a toto by mali urobiť všetci čo ešte nič nechovali,,, týmto sa postavíme EÚ,, nech si zakazujú čo chcú u nás sa to roky robilo robí a vo veľkom bude aj naďalej robiť“ píše v diskusii Eva.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Jedzte toto a vyplavíte usadeniny z tepien. Nenapadlo by vás, čo to je

„Pán Kotleba ako vždy máte pravdu ale tomuto národu už nikto a nič nepomôže a tých pár chovateľov bohu žiaľ nič nezmení ale patrí vám veľká vďaka za to že sa neustále snažíte otvárať ľuďom oči aj napriek mnohým urážkam ktorým musíte čeliť za mňa ste jediný politik ktorí ešte povie ľuďom pravdu“ podporuje Kotlebu Milan.

2 Replies to “Kotleba vyzýva ľudí, aby chovali sliepky a stali sa potravinovo nezávislí, pretože nás vraj čaká toto

  1. Takáto totalita tu nebola nikdy v histórii. Únia je naj, naj, naj totalitná, likvidačná, fašistická. Treba, aby z nej štáty vystúpili tak, ako Anglicko. Bude to nejaký čas ťažké, ale budeme sami sebe pánmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *