Masa migrantov na Slovensku sa prechádza po diaľnici, ako by sa nič nedialo! (Video)

Snimka obrazovky 2022 11 02 o 17.28.44

Problémy s nelegálnymi migrantami vidíme na Slovensku každým dňom viac a viac. Ľudia z afrických krájin či z Blízke východu sa snažia cez Slovensko dostať do Nemecka.

Rakúsko a Česko už obnovilo pred pár týždňami hraničné kontroly s našou krajinou. Migrantov však neubúda.

Najnovšie mohli vodiči na diaľnici medzi Nitrou a Trnavou vidieť obrovskú masu migrantov, ktorí si kráčali pri diaľnici.

„Dnes v ranných hodinách zastavovali diaľniční policajti z Nitry na rýchlostnej ceste R1 dodávku, ktorá na ich znamenia nereagovala a v jazde pokračovala ďalej. Vodič dodávky sa snažil policajtom ujsť, ale nakoľko nepoznal cestu odbočil rovno pred oddelenie diaľničných policajtov Nitra- Selenec. Vodič sa dal ihneď na útek do blízkeho poľa, ale policajti ho v krátkej dobe chytili. V dodávke sa viezlo 26 migrantov.“ informuje polícia o prvom prípad.

„V druhom prípade na R1 v katastri obce Veľké Zálužie vodičovi vozidla Iveco Eurocargo s nemeckým evidenčným číslom „strelila“ pravá zadná pneumatika. Vodič si mal údajne presadnúť z pokazenej dodávky do neznámeho vozidla a odísť smerom na Trnavu. Migranti vykopli bočné dvere a rozutekali sa po rýchlostnej ceste a do poľa. Policajti ihneď zhromažďovali týchto ľudí do skupín pod blízkym diaľničným mostom, odkiaľ ich vyzdvihne autobus. Na mieste sa nachádza približne 70 migrantov. Miesto zabezpečovalo šesť policajných hliadok rôznych útvarov OR PZ a KR PZ v Nitre. Vecou sa polícia naďalej zaoberá.“ uvádza ďalej polícia.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Po praní nechať práčku otvorenú či zatvorenú? Dávajte si veľký pozor na toto

K celému prípad sa vyjadril aj šéf ĽSNS Marian Kotleba

„Dnes polícia pri Nitre zadržala zhruba 100 nelegálnych imigrantov, ktorí cez Slovensko mierili do Nemecka. Odchytenie migrantov na území SR je síce úspech polície, ale pre Slovensko prináša len problémy. O imigrantov sa musíme starať, musíme ich živiť, aj poskytovať im zdravotnú starostlivosť. Jednoducho, celé zle! 

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Šéfkuchár prezradil, čo treba urobiť s rezňami pred vyprážaním, aby boli dokonalé

Preto je potrebné akékoľvek pokusy o nelegálne prekročenie štátnej hranice odchytávať priamo na štátnej hranici! V zmysle medzinárodného práva totiž migranti, odchytení na štátnej hranici, môžu byť vrátení do štátu odkiaľ prišli a ten ich musí prijať. Nestalo by sa tak, že by sme sa o týchto migrantov museli starať práve my.

Prebiehajúce migračné útoky sú ďalším zlyhaním Európskej únie, ktorá nedokáže ochrániť svoje vonkajšie hranice. Žiaľ, migračná politika EÚ je dlhodobo nastavená v neprospech pôvodných európskych obyvateľov, a naopak, v prospech ideológie multikulturalizmu. Preto je najvyšší čas začať sa seriózne zaoberať otázkou vystúpenia krajín V4 z Európskej únie. Skôr, ako bude neskoro. Skôr, ako tu imigranti vytvoria ucelené komunity a začnú meniť naše tradície, kultúru, aj hodnoty.“ napísal Kotleba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *