Naď sa ukázal ako hyena a táto vláda je schopná ísť aj cez mŕtvoly, odkazuje Kotleba po kolapse jeho poslanca

kotleba migranti 2022

Dnes sme vás informovali o tom, že poslanec ĽSNS Martin Beluský skolaboval v parlamente priamo počas schôdze a vyzeralo a stále vyzerá dosť vážne.

Poslanec od Kotlebovcov Martin Beluský je momentálne v bratislavskej nemocnici.

Poslancovi Beluskému okamžite volali sanitku a až do naloženia do sanitky si údajne nič nepamätá.

Poslanec má byť teraz na neurológii, kde sa vyšetrením zisťuje čo sa stalo.

„Maťko skoré uzdravenie. Bojuj💪🏻“ napísala na sociálnej sieti členka predsedníctva Kristína Laššáková.

Incident sa stal počas rozpravy poslanca SaS Mariána Viskupiča. „Prerušujem rozpravu poprosím okamžite zavolať záchranku a poskytnúť pomoc,“ zastavil rokovanie podpredseda parlamentu Juraj Blanár, píšu aktuality.sk

Podľa ministra obrany Jaroslava Naďa však stav poslanca nie je až taký vážny. „Ja si myslím, že pán poslanec bude v poriadku. Nemyslím si, že by bolo treba prerušiť schôdzu kvôli tomu,“ povedal Naď.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Pijete kávu hneď po prebudení? Veľká chyba! Toto je ten správny čas na kávu

Do Naďa sa kriticky obul šéf a blízky priateľ Martina Beluského, Marian Kotleba, ktorý aj vyvrátil hoaxy o tom, že Beluský bol očkovaný

„MINISTER V DEMISII NAĎ, KTORÝ NAZÝVAL ĽUDÍ OPICAMI A DEZOLÁTMI, SA DNES SÁM UKÁZAL AKO HYENA

Priatelia, ako možno už viete, dnes priamo v pléne (rokovacej miestnosti) Národnej rady Slovenskej republiky skolaboval náš poslanec, predseda poslaneckého klubu a podpredseda strany Ing. Martin Beluský, PhD.

Schôdzu v tom čase viedol Juraj Blanár, ktorý ju prerušil a Martinovi zavolal záchranku. Následne predseda parlamentu Boris Kollár prerušil schôdzu parlamentu až do tretej popoludní. To hneď komentoval minister Naď, že kvôli Beluskému prerušenie schôdze nebolo potrebné. Vyjadril sa tak v čase, keď Martin Beluský ešte len podstupoval vyšetrenia v jednej z bratislavských nemocníc.

Naď, minister v demisii, tak znova ukázal, že súčasná vláda je za svojimi cieľmi schopná ísť doslova cez mŕtvoly. Hodiny im odbíjajú ich čas a zjavne chcú do termínu volieb stihnúť urobiť ešte čo najviac zla. Musí to byť naozaj veľký kŕč, keď im v ich plánoch vadí prerušenie parlamentu čo i len na pár hodín. Som presvedčený, že po Naďovi po voľbách už neštekne ani pes v osade.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  4 železné pravidlá pestovania zemiakov. Tie vám zabezpečia obrovskú úrodu

PS1: Vraj sa vynorili hlasy nejakých trolov, že Martin Beluský skolaboval, lebo bol očkovaný proti kovidu. Dovoľte sa mi zasmiať. Martin Beluský nielenže proti kovidu očkovaný nebol, ale je taký veľký odporca povinného očkovania, že nedal zaočkovať (hexavakcínou) ani vlastné deti. Martin totiž veľmi dobre vie, aké svinstvá do našich detí cez súčasné vakcíny pchajú.

PS2: Maťo, dúfam, že budeš čoskoro fit, nech tvoje úprimné a odhodlané nasadenie pre národ aj naďalej rozčuľuje a vyrušuje ľudí Naďovho typu.“ napísal Marian Kotleba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *