Nové zistenia: Dědeček mal v krvi vraj aj toto! „A teraz povedia, že za to nemohol a oslobodia ho?!!!“

dusan dedecek nehoda mhd zastavka bratislava

Dušan Dědeček nemal v krvi len alkohol, ale našli sa tam aj iné látky. Dědeček v nedeľu večer opitý zavraždil piatich ľudí na autobusovej zástavke v Bratislave.

Prvé správy hovorili o tom, že Dědeček bol pod silným vplyvom alkoholu, v krvi mal mať až 1,69 promile alkoholu. Podľa najnovších informácií je to ešte horšie. Podľa zistení TV JOJ ukázal test v krvi až 2 promile alkoholu a odhalili aj prítomnosť omamných látok.

Podľa najnovších informácií Nového Času bol Dědeček pod vplyvom tabletiek na spanie.

„Tabletky na spanie mu dali do nápoja a zaspal za volantom a keď sa prebral nevie co sa stalo???“ pýta sa Jozef v diskusií.

„No ešte to prekrúte to tak aby boli tí na vine ktorý tam stáli. Ani by som sa tomu nečudoval lebo keď máš peniaze a ‚známich“ tak môžeš všetko v tejto skorumpovanej krajine…“ píše Ján.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Zamrazte zakysanú smotanu. Je to trik skúsenej kuchárky

Šéf ĽSNS Marian Kotleba sa vyjadril k tragickej udalosti, kde vysokopostavený funkcionár Dušan Dědeček zavraždil pod vplyvom alkoholu piatich nevinných ľudí na Zochovej zástavke v Bratislave a ďalších sedem ťažko zranil.

Kotleba sa obáva toho, aby sa prípad nezačal „krútiť“ a varuje, že už sa objavujú informácie, že k takejto nehode by došlo aj bez alkoholu.

„Médiá totiž už vydali články, v ktorých akože znalci hovoria, o tom že, v tomto prípade keď, zahynulo už päť ľudí a ďalší sú s vážnymi zraneniami v nemocnici, že vlastne alkohol nehral až takú úlohu, a že by to bola tragédia aj bez alkoholu. Jednoducho už sa to začína krútiť..“ hovorí Marian Kotleba vo videu.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Stačí položiť toto v dome a pavúky rýchlo odídu veľmi ďaleko

Šéf ĽSNS varuje, že vinníkom nie je obyčajný človek, ale papaláš, ktorý má podľa neho blízko k politikom.

Vo videu Marian Kotleba oznámil, že ponúka bezplatné právne služby ich právnika JUDr. Milana Španíra, ktorý zadarmo pomôže všetkým poškodeným v tejto tragickej udalosti.

„Vraj mu hrozí aj doživotie, ale stále len hrozí, aby zapchali ľuďom ústa a zakryli oči? Až keď ho odsúdia, potom uverím… aby to nakoniec nebolo 7 rokov….“ píše v diskusii Martin.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *