Pukne vám srdce z odkaz pre Eriku: Všetci ju mali radi, dýchala by pre pacientov, zavraždil ju primitív kvôli drogám

erika michalovce scaled

Po tragickej udalosti v Michalovciach, kde podľa všetkého mladík z osady kvôli drogám chladnokrvne zavraždil sestričku Eriku, sa na sociálnych sieťach objavujú komentáre od ľudí, ktorí Eriku poznali, a ako tvrdia, bola to úžasná osoba.

Mladík z osady je už obvinený a vraždiť mal kvôli peniazom, ktoré chcel Eriku ukradnúť a podľa všetkého bol závislý na drogách. Ľudia teraz píšu, že kvôli primitívovi odišla z tohto sveta krásna, milá, obetavá a pre spoločnosť prospešná žena.

„Toto bola úplne zbytočná smrť osoby, ktorú malo veľa ľudí rado! Ja na ňu nedám dopustiť. A tá druhá osoba si myslí, že mala právo len tak vziať život jej život? Prečo by ste jej ten život dali? Stálo vám to zato? Budete sa môcť pozrieť do zrkadla? Skúste sa zamyslieť nad tým čo ste to vykonal… zobral ste zo sveta skvelú osobu, obetavú sestru, ktorá by aj dýchala za pacientov… ale čo vy o nej môžete vedieť… :(“ píše známa nebohej Eriky.

c6f016d1 cde9 4d54 a8c7 16b017ff4c71 phpdbjppk
cd64fba2 fab0 4e47 83c9 5ed7c5e8967a phpaehhlg
fb6bad8e 3d9c 4805 90a9 32f806f3b6dc phpmfjifd
d5c55e3c 46b9 4dfd a9ce 682cfd518ee1 phpafepab

Šéf ĽSNS Marian Kotleba chystá v nedeľu 8.januára v Michalovciach protestnú akciu pre chladnokrvne zavraždenú 46 ročnú sestričku Eriku, ktorú podľa všetkého dobodal mladík z miestnej osady.

Kotleba vyzval Čaputovú, aby na pohreb Eriky poslala čestnú stráž, tak, ako v prípade zabitých LGBTI osôb. Šéf ĽSNS vraždu Eriky osadníkom kruto odsudzuje.  „Keď som videl to video, tak som si hneď povedal, že toto by normálny Slovák voči ďalšiemu Slovákovi nemohol spraviť,“ hovorí Kotleba vo videu. 

Policajný prezident Štefan Hamran sa dnes vyjadril aj na Mariana Kotlebu „Chcel by som vyzvať politicky exponované osoby – môžu nám pomôcť, nemusia nám zbytočne hádzať polená pod nohy. Aby robili zbytočne rôzne teatrálne vyjadrenia. To nám život komplikuje a ubližuje to vyšetrovaniu,“ povedal Hamran.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Do prania hoďte igelitový sáčok. Funguje to ako sušička

„Pokiaľ ide o pána Kotlebu, videl som, že nás vyzval, aby sme konali a vykonávali nejaké bezpečnostné opatrenia. Môžem ubezpečiť pána Kotlebu, že polícia funguje inak, ako v minulost. Všímame si rôzne protiprávne skutky. Koniec koncov to pocítil aj on sám, všimli sme si aj jeho protiprávne skutky, polícia zakročila a dnes je to právoplatne odsúdený zločinec v našej spoločnosti,“ povedal Hamran. 

„Neviem, či úsmevne alebo cez slzy to rozprávam, keď mňa právoplatne odsúdený zločinec, vyzýva k tomu, aby si polícia plnila svoje povinnosti. Myslím si, že polícia si zodpovedne plní povinnosti a skôr mám obavy z toho, že politici tohto typu rozdeľujú túto spoločnosť a vnášajú do nej napätie. Potom to vyústi do rôznych násilností takýchto zločincov ako je pán Kotleba, ktorý ešte pár týždňov dozadu tu chcel organizovať nejaké ilegálne hraničné kontroly namiesto policajného zboru. Niekedy sa mi až rozum zastaví,“ dodal Hamran.

K vyjadreniam Štefana Hamrana sa vyjadril aj poslanec ĽSNS Rastislav Schlosár, ktorý je doktorom práv

„MALÉ PRÁVNE OKIENKO PRE POLICAJNÉHO PREZIDENTA HAMRANA, KTORÝ SA TVÁRI, ŽE NAHÁŇA ZLOČINCOV, NO V SKUTOČNOSTI ANI NEVIE ČO JE TO ZLOČIN

Policajný prezident Štefan Hamran sa na verejnosti tvári ako fundovaný odborník, ktorý chce chytať tých najťažších zločincov. V skutočnosti tento „odborník“, ktorý nosí titul doktor práv – JUDr., ani len nevie aký je rozdiel medzi zločinom a prečinom, keď absolútne v rozpore s platným Trestným zákonom a skutočnosťou nazval predsedu ĽS Naše Slovensko Mariana Kotlebu opakovane „právoplatne odsúdeným zločincom“. Nedalo mi to, tak aspoň malé právne okienko pre Hamrana a jemu podobných „odborníkov“:

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Kupovanú zeleninu nestačí umyť vodou. Dajte ju do špeciálneho domáceho roztoku

Policajný prezident Štefan Hamran mal dnes tlačovku k brutálnej vražde zdravotnej sestry Eriky miestnym osadníkom v Michalovciach. Počas nej opakovane hovoril o Marianovi Kotlebovi ako o „právoplatne odsúdenom zločincovi“. https://www.topky.sk/…/Kotleba-je-opat-vo-svojom-zivle…

Ak by to bola pravda, musel by byť Marian Kotleba odsúdený za zločin tak, ako ho definuje Trestný zákon. V skutočnosti bol však odsúdený výlučne za prečin podľa § 422 ods. 1 Trestného zákona, kde je možné uložiť trest odňatia slobody od 6 mesiacov do 3 rokov.

Trestný zákon pritom jasne rozlišuje medzi zločinom a prečinom. Zločin podľa § 11 ods. 1 je výlučne: „úmyselný trestný čin, za ktorý tento zákon v osobitnej časti ustanovuje trest odňatia slobody s hornou hranicou trestnej sadzby prevyšujúcou päť rokov“.

V tomto prípade však došlo k odsúdeniu Mariana Kotlebu za trestný čin s hornou hranicou len 3 roky, teda neprevyšujúcou 5 rokov. Nebol teda odsúdený za žiaden zločin a teda nemôže byť nazývaný zločincom! Obzvlášť, keď v normálnej spoločnosti a v skutočne právnom a demokratickom štáte by k takémuto odsúdeniu, fakticky za odovzdanie sociálnej pomoci, ani nemohlo nikdy prísť.

Ak toto policajný prezident Hamran nevie a nerozlišuje a predsedu parlamentnej politickej strany Mariana Kotlebu nazýva zločincom, hoci žiaden zločin nikdy v skutočnosti nespáchal, tak nie je len právny analfabet, ktorý nemá na svojom mieste čo hľadať a nemal spraviť ani len štátnice z práva. Je to zároveň aj bezcharakterný človek, ktorý namiesto toho, aby naháňal skutočných zločincov, dehonestuje politických oponentov tohto prehnitého a skorumpovaného systému.“ napísal Schlosár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *