Róm sa teší, keď stretne Kotlebu a praje mu smrť: Nerozchodíš to! Eriku zabil váš biely!

kotleba romovia 2 scaled

Kotlebovci sa postavili pred slovenské elektrárne, ktoré však držia v rukách zahraniční majitelia a určuje sa cena podľa burzy. Preto je veľmi ťažké určovať ceny za elektrinu na Slovensku a podnikatelia či domácnosti len tŕpnu, aké účty im prídu.

Štát sa to snaží kompenzovať, no nižšie ceny za elektrinu sa musia platiť zo štátneho rozpočtu.

Kotlebovci do parlamentu navrhujú zákon, ktorý ak by poslanci schválili, štát by mal možnosť zoštátniť elektrárne, vodárne či plynárne.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Stovky rokov používaná metóda, ktorá zaručí raketový rast rastlín. Stačí len toto

„Ak dôjde k mimoriadnej situácii na trhu s tovarom a s ním súvisiacimi regulovanými činnosťami, ohrozeniu odberateľov vplyvom neúmerného nárastu cien tovarov alebo hrozia štátu značné hospodárske škody, vláda na návrh ministerstva môže obmedziť výkon vlastníckeho práva k podniku bez nároku.“ stojí v tomto zákone.

Podľa šéfa ĽSNS Mariana Kotlebu je jediná cesta z tohto „kolobehu zdražovania“ a to zoštátniť elektrárne, vodárne aj plynárne.

https://www.youtube.com/watch?v=uckXddsADLI

Pod videom Mariana Kotlebu sa ale však okrem rozumných komentárov objavili aj komentáre od Rómov, ktorým nedáva Kotleba spávať. Tvrdé vyhrážky a to dokonca fyzickými útokmi.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ľudia si začali sypať soľ do rohov izieb. Vedeli ste, čo to robí?

„Idiot rasista debilek keby som ta stretol nerozchodil by si …. Slava ciganom smrt kotlebovy 🙂“ píše Patrik.

„Ty chod sa ospravedlnit romom do michalovic romom ty andrtalec fasist nadarmo si prisiel robit problemy ten cigan nezabil nikoho to bo biely“ píše Iveta.

„Kotleba ty sa tam nedostaneš lebo nikto ta nebude volitt sorryy 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 my Romovia ideme voliť našho Pana matoviča“ píše Silvester.

Untitled 1 14

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *