Rómovia sa chystajú na Kotlebu: Treba ho brutálne zbiť! Vezmem kyselinu!

kotleba romovia

Šéf ĽSNS Marian Kotleba sa s jeho podporovateľmi chystá túto nedeľu 8.januára do Michaloviec protestovať za brutálne zavraždenú sestričku Eriku (46), ktorú niekoľkokrát dobodal osadník pre peniaze a ušiel.

Na sociálnych sieťach sa začali objavovať diskusie Rómov z Michaloviec, ktorí sa to chystajú Kotlebovi pekne znepríjemniť.

„Tak milí priatelia 8.1 komplet všetci Rómovia sa stretneme na námestí pri fontáne o 14-tej. Kotleba vystúpi o 15-tej. Nedovoľme mu, aby vystúpil.“ zvoláva Rómov Miroslav.

Jeden z Rómov dokonca v živom vysielaní prilákal až skoro 40-tisíc divákov, ktorí sledovali burcovanie na Kotlebov protest. Aj keď tvrdí, že nechcú násilie, povedal, že ak by videl Kotlebove auto, rozbil by mu okno.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Skoro každý si takto vypláchne zuby po čistení. Je to však veľká chyba

Ďalší v komentároch pritvrdili a píšu, že Kotlebu treba zbiť, či vyliať na neho kyselinu.

„Treba ho z tade vyjeb*ť buď dobrovolne pôjde alebo nasilu a brutálne“ píše Andrej.

Ďalší si na Kotlebu chystajú kyselinu a chcú ju striekať po ľuďoch.

111
12
13

Marian Kotleba bol vo štvrtok v Michalovciach, kde na pohreb brutálne zavraždenej Eriky priniesol veniec a zapálil sviečku

Kotleba tvrdí, že na pohrebe bola kriminálna polícia v civile, ktorá si v „žltých mikinách a rifliach“ bez úcty natáčali ľudí, ktorí prišli na pohreb.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Odstráňte mach z plota. Všetko, čo potrebujete, je domáci prípravok a špongia

Okrem iného podľa Kotlebu očakávali ľudia v Michalovciach, že prezidentka Zuzana Čaputová pošle na pohreb aspoň veniec, no neurobila tak. Kotlebovci kritizujú prezidentku, za to, že pri vražde dvoch LGBTI osôb poslala na pohreb čestnú prezidentskú stráž a veľmi emotívne prežívala celú túto udalosť. Pri vražde Eriky však takúto ľútosť nevidia.

Marian Kotleba vo videu naďalej vyzýva ľudí, aby prišli túto nedeľu o 15-tej do Michaloviec.

323366727 745462526563526 4465336501447774892 n

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *