Sajfa dal včera jesť dcére červíky a dnes neuveríte, čo dostala na raňajky

sajfa hmyz

Moderátor Sajfa včera pobúril ľudí v komentároch, keď svojmu dieťaťu dával jesť múčne červy. Hmyz ako potravu schválila Európska únia. Niektorí tvrdia, že takáto strava nie je pre ľudí. Iní zase vyťahujú štúdie, že hmyz je zdravý a plný bielkovín.

“Takto, Sárka, môžeme vyriešiť svetovú chudobu,” hovorí pri tom Sajfa. Sára najprv ochutná jedného červa, neskôr si už naberá lyžičkou… Sajfa si pod týmto videom musel prečítať komentáre, z ktorých mnohé neboli priaznivé.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Nastriekajte toto na okná a pavúky doma nebudete mať do konca roka

Kotleba včera Sajfu skritizoval a stojí si za svojim, že hmyz obsahuje látky, ktoré by hlavne malé deti vo vývoji nemali jesť.

Dnes už moderátor Sajfa nahral video, kde svojmu dieťaťu dáva vajíčka a zeleninu na raňajky. Včera moderátor dokonca nahral na svoj instagram „príbeh“, kde vytiahol úvod z nášho článku o ňom, označil nás za zúfalé médium a dodal, že „plní diktát z Bruselu.“ pri čom to podľa všetkého myslel ironicky.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  EÚ sa nepáči, že Slováci majú v ústave právo platiť hotovosťou. Hrozí nám pokuta

Vo videu šéf ĽSNS Marian Kotleba tvrdí, že kŕmiť naše deti je plánom globalistov a on hmyz bude dávať len sliepkam.

Na konci videa sa Kotleba pýta svojho syna Ľudka, či by si dal radšej červíky alebo vajíčka. Dodáva, že ľudia majú jesť normálne mäso a nie hmyz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *