Slováka zahaleného v ukrajinskej vlajke posielali na Ukrajinu bojovať. Jeho odpoveď vás šokuje

image 2 1

Na jednom z pochodov za mier v Nitre sa ocitol chlapec zahalený v ukrajinskej vlajke, ktorý tiež žiada mier, ale aj stiahnutie ruských vojakov z územia Ukrajiny.

Mladík sa dostal do menšieho konfliktu s ďalšími protestujúcimi. Tí mu vyčítali, že má ukrajinskú vlajku a mal by mať len slovenskú.

Ako odkázal, podporuje Ukrajinu ale bojovať by tam nešiel. Účastníci ho však posielali na Ukrajinu, keď sa zahalil do ich vlajky.

V stredu poobede sa v Nitre stretli nižšie tisícky ľudí na Pochode za mier. Toto číslo však môžu organizátori považovať za úspešné, keďže pochody nemajú podporu v médiách hlavného prúdu.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Toto je najlepšia finta proti slimákom v našich sadeniciach

Pochody za mier sa konajú po celom Slovensko a spoločná účasť už prekročila desaťtisíce zúčastnených.

Na pódiách sme videli vystupovať rôznych aktivistov či obyčajných ľudí. Pochody podporujú členovia a poslanci ĽSNS.

Kotlebovci na pochodoch označujú alianciu NATO ako „zločineckú organizáciu“ a žiadajú vystúpenie z nej či neutralitu Slovenska.

Poslanec ĽSNS Marek Kotleba v prejave hovoril o tom, že západné krajiny berú Slovensko ako „odpad z Východu“ a kým budeme s nimi v alianciách, nemáme čakať mier.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Po plastových slamkách chce EÚ zakázať ďalšie veci, ktoré nám zľahčujú život

Kotlebov brat hovoril aj o tom, že všetky doterajšie vlády „sa strkali Američanom do zadku“.

Marek Kotleba dodal, že nechce vojnu a posielať našich ľudí do prípadnej vojny proti Rusku. Svoj prejav ukončil anglickými slovami „Yankees go home!“, čo v jednoduchom preklade znamená, že Američania majú odísť domov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *