Video zo slovenského parlamentu trhá rekordy vo svete. Je však na chválu?

kotlebovci vlajka ukrajiny parlament

Ešte dva týždne predtým, ako Rusko zaútočilo agresívne na Ukrajinu, sa stalo v parlamente niečo, z čoho podporovatelia nášho východného suseda nemali radosť.

V parlamente totiž poslanci od Richarda Sulíka za jeho stranu Sloboda a Solidarita vyvesili vlajku Ukrajiny priamo pred rečnícky pult.

Vlajka sa tam dlho neohriala a poslanci za ĽSNS od Mariana Kotlebu ju prišli prekryť slovenskou vlajkou. To však nebol koniec.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Pokosenú trávu nevyhoďte ale zalejte vodou a prikryte. Zarobíte na tom

Poslanec Marek Kotleba (ĽSNS) vlajku vytrhol dnes už bývalému poslancovi SaS Miroslavovi Žiakovi, ktorý ju držal s poslankyňou Janou Cigánikovou a zahodil ju.

Video sa okamžite dostalo na sociálne siete a na platforme YouTube má rekordných 16 miliónov pozretí, čo je podľa všetkého rekord zo slovenskej politiky či parlamentu.

Kotlebovci sa tak môžu pochváliť takýmto rekordom, aj keď užívateľ videa nazval video „Znevažovanie ukrajinskej vlajky v slovenskom parlamente“.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Máte to doma a stačí to zmiešať. Prach sa vám prestane usadzovať

Poslanci ĽSNS neskôr odsúdili raketové útoky Rusov na Ukrajine, no stále si razia svoju ideológiu, že na vine je Amerika a NATO.

Kotlebovci žiadajú aj vystúpenie z Aliancie NATO aj Európskej únie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *