Za toto ho budú liberáli nenávidieť! Kotleba sa tvrdo obul do LGBTI. Neuveríte, čo povedal v živom vysielaní!

Untitled 12

Šéf ĽSNS Marian Kotleba sa vo svojej relácii na Rádiu Kompas opäť tvrdo pustil do liberálov a LGBTI ideológie. Jeho slová museli pobúriť nejedného progresívca a médiá by ich označili ako homofóbne. Zároveň má však Kotleba pre jeho názory veľa priaznivcov.

Podľa Kotlebu môže nastať situácia, že liberáli by chceli v referende, že manželstvo môže byť aj o troch mužoch či siedmych nebinárnych osobách.

„… a záležalo by na nás normálnych, že či by sme do toho referenda išla a povedali, „nie veď dajte sa vyšetriť, dajte sa vyliečiť, ale neotravujte s tým celú spoločnosť““ povedal Kotleba.

Kotleba tým teda chce v dnešnej liberálnej dobe povedať, že viac ako dve pohlavia či nebinárne osoby, je niečo nenormálne?

LGBTI komunita totiž uznáva desiatky rôznych pohlaví a dokonca je normálne ak sa niekto cíti ako pes.

@kotlebasigma

Kotleba o liberáloch a LGBTI

♬ original sound – Kotleba Sigma!

Homofóbne propagandistické video vykresľuje Vladimíra Putina ako jediného, ktorý dokáže obnoviť tradičné hodnoty a rodiny.

Posadnutosť ruského prezidenta Vladimira Putina všetkým, čo súvisí s homosexualitou alebo čímkoľvek mimo tradičnej rodiny, dosiahla nepredstaviteľné hranice. Najprv zakázal manželstvá osôb rovnakého pohlavia a adopcie ruských detí pármi rovnakého pohlavia. Zašla však až tak ďaleko, že pohrozila odobratím týchto detí párom, ktoré ich podvádzali alebo ktoré v prvých rokoch adopcie nevytvorili tradičnú rodinu, píše španielsky liberálny portál La Razon.

Pred majstrovstvami sveta v Rusku pred štyrmi rokmi jasne povedal: „Pokiaľ tu budem ja, bude tu mama a otec.“ A jeho postoj sa ani trochu nezmenil. Prenasledovanie homosexuálov je na dennom poriadku. V niektorých oblastiach dokonca zakázal jogu s odôvodnením, že by mohla podporovať homosexualitu.

Pred mesiacom ruskí poslanci jednomyseľne schválili pozmeňujúce návrhy, ktoré výrazne rozširujú rozsah pôsobnosti zákona zakazujúceho „propagandu“ LGBT+. Právny text bol prezentovaný ako akt obrany v ideologickej vojne proti Západu.

Napriek tomu, že sa to môže zdať, mnohí stúpenci ruského prezidenta zdieľajú jeho názory až do takej miery, že z neho robia svojho spasiteľa pre vec, Otca Vianoc, ktorému sa darí zachraňovať západné deti žijúce v „útlaku“ dvojrodičovských rodín, ktorý presadzuje rovnosť a denne bojuje proti sexistickým postojom.

To sa odráža aj vo vianočnej kampani produkčnej spoločnosti Signal, ktorá ruského lídra premenila na „Santu Putina“. Na videu je vidieť, ako Otec Vianoc vstupuje do domu dieťaťa s dvoma rodičmi, v ktorom je fotografia páru a niekoľko kníh o homosexualite. V jednom momente videa príde chlapec, aby nechal v zavesenej ponožke svoj list pre Ježiška, v ktorom naznačuje, že je nespokojný s rodinou, ktorú má, a so svojím životným štýlom.

Santa mu potom nechá klasické darčeky – futbalovú loptu, autíčka a súpravu bubnov. Keď vyjde z domu, na obrázku rodičov sú už muž a žena (jeden z mužov zmizne) a po knihách tiež nie je ani stopy. Chlapec sa ako na znak vďaky pozrie z okna a Otec Vianoc sa otočí a ukáže svoju pravú tvár: je to Vladimír Putin.

Krátky film prokremeľských propagandistov opäť útočí na západné hodnoty v protiklade k vzorovým príkladom Ruska, čo je ďalší spôsob polarizácie situácie po ruskej invázii na Ukrajinu.

Na konci videa je jasný odkaz: „Drahý Santa: Ďakujeme a prajeme veselé Vianoce! Od všetkých detí sveta“. Uvidíme, či ministerka pre rovnosť Irene Monterová zaujme k tejto záležitosti stanovisko, alebo jej šéf odboru pre ochranu spotrebiteľa Alberto Garzón pošle jednu z príručiek pre rodičov, aby nekupovali „sexistické hračky“, do ktorých bolo investovaných 50 000 eur.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Najhoršia možná ingrediencia na raňajky. Odborník na výživu vám radí, aby ste ju vyhodili z taniera

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *