Zhoršuje sa to! Prevádzači migrantov strieľali po maďarských policajtoch. V dodávke mali 21 nelegálnych migrantov

290364728 585356093158617 4286516231450633895 n

Maďarská polícia chcela v pondelok zastaviť dodávku Ford Transit na diaľnici M5 pri obci Inárcs neďaleko Budapešti, ale posádka začala na policajtov strieľať. Posádka potom dodávku odstavila a utiekla do lesa, kde ju neskôr zadržala špeciálna jednotka maďarskej polície.

Napriek streľbe policajti dodávku prenasledovali a paľbu opätovali. „Po odstavení dodávky polícia uzavrela okolie, privolala špeciálnu jednotku a psovodov, aby posádku vypátrala. Po hodine boli zadržaní dvaja muži, ktorí sa vydávali za občanov Iraku,“ uviedla maďarská polícia na webe police.hu.

Ďalší policajti medzitým objavili v dodávke 21 nelegálnych migrantov, ktorí tvrdili, že sú občania Sýrie. „Pri akcii k zraneniu osôb nedošlo,“ dodala maďarská polícia. Obaja občania Iraku boli obvinení z sprevádzačstva a zútoku na verejného činiteľa.

V roku 2015 postavilo Maďarsko plot na hraniciach so Srbskom, ale napriek tomu sa v súčasnosti na území Schengenu dostáva stále viac ilegálnych migrantov.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Neuveríte za čo dostávajú v Chorvátsku turisti pokuty aj 100€

Situácia s nelegálnou migráciou na Slovensku je alarmujúca a niektoré skupiny obyvateľstva sa rozhodli vziať obranu krajiny do vlastných rúk.

Šéf ĽSNS Marian Kotleba oznámil „Ľudovú stráž hraníc“, do ktorej teraz verbujú dobrovoľníkov. Ako bude celá organizácia fungovať zatiaľ nevieme. Pamätáme si na Kotlebove hliadky vo vlakoch v roku 2016, kedy dobrovoľníci kontrolovali rizikové vlakové spoje. Dobrovoľníci vtedy dávali pozor vo vlakoch pri osadách a keď došlo k porušeniam poriadku, v rámci zákona držali páchateľa a privolali políciu.

„Toto sa takmer denne deje v maďarskom vnútrozemí. Žiaľ, skorumpovaní príslušníci maďarskej pohraničnej stráže za smiešne úplatky dokážu pustiť dodávky aj kamióny plné nelegálov.

Ktovie, či podobné, ale oveľa väčšie úplatky nezobral aj Mikulec s Hamranom, alebo to robia z presvedčenia, že imigranti obohatia Slovensko. V každom prípade, výsledok je ten istý! Už takmer 5000 nelegálnych imigrantov je umiestnených na našom území. Už takmer 5000 nelegálnych imigrantov sa môže voľne pohybovať po Slovensku a ohrozovať naše ženy, deti a dôchodcov! Polícia napriek tomu nekoná.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Mimozemšťania vraj môžu byť medzi nami, tvrdia vedci z prestížneho Harvardu

Musíme začať konať my! Už tento štvrtok 17.11.2022 v Bratislave budete mať možnosť pridať sa k Ľudovej stráži hraníc a vybrať si časť štátnej hranice, do ktorej ochrany sa chcete zapojiť. Strach, lenivosť a výhovorky nechajte doma. Teraz je čas ukázať, či slovenskí chlapi ešte za niečo stoja, alebo či sa budú nečinne pozerať ako nám imigranti zaplavujú Slovensko.“ napísal Marian Kotleba na sociálnej sieti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *