23 ročný muž v Šali dobodal svoju matku, otca aj brata. Umreli dvaja ľudia

utok sala

Včasnými rannými hodinami v pondelok, 27. novembra, sa Šaľou prehnal šokujúci čin. Tragická udalosť sa odohrala na Hollého ulici, kde 23-ročný muž páchal brutálny útok nožom na svojich najbližších v byte na štvrtom poschodí bytového domu. Informovali o tom tvnoviny.sk

Napriek rýchlej reakcii záchranných služieb, mladší brat útočníka zraneniam na mieste podľahol. Ich rodičia boli s vážnymi bodnými zraneniami hrudníka ihneď prevezení do nemocnice, kde bojujú o život.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Prečo by ste každý deň mali jesť orechy a čo vám to začne robiť?

Záchranári, ktorí prišli na miesto činu, boli konfrontovaní s tragickou scénou. Útočník, po tom čo spáchal čin, sa rozhodol pre drastický útek – skokom z okna, ktorý mu okamžite ukončil život.

Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR prostredníctvom sociálnych sietí informovalo verejnosť: „Záchranári konštatovali exitus u troch osôb. Dve ďalšie osoby boli po prvotnom ošetrení transportované do nemocníc s poranením hrudníka.“

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Žlté škrvny v záchode zmiznú okamžite. Urobte len toto

„Polícia v Šali prijala dnes 27.11.2023 asi o 05.26 hod. oznámenie o tragickej udalosti v Šali Veči.

Momentálne na mieste prebieha obhliadka miesta činu a vykonávajú sa neodkladné a neopakovateľné procesné úkony, preto nie je možné v tejto chvíli poskytnúť bližšie informácie.“ uviedla polícia na sociálnej sieti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *