Čo je to so Slovákmi? Muž v Košiciach chcel skočiť pod vlak, vraj to už ďalej nezvláda

skok pod vlak slovensko

Hliadka Mestskej polície mesta Košice zažila v stredu večer nezvyčajný prípad, keď objavila muža, ktorý sedel na železničnom koľajisku poblíž malej stanice na Jantárovej ulici. Jeho nezvyčajné správanie vzbudilo podozrenie, a preto sa policajti rozhodli preveriť situáciu. Píš o tom portál Korzár Košice

Podľa oficiálnych informácií polície sa hliadka obrátila na muža a snažila sa zistiť dôvod jeho pobytu na koľajisku. V odpovedi uviedol, že len čaká na prichádzajúci vlak a potom sa chce vydať domov. Avšak policajti si všimli, že muž pôsobil nervózne a jeho pohyby boli nekoordinované. Navyše, mal pri sebe omamné látky.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Slováci si dávajú do práčky plastové sáčky. Zachraňuje to domácnosti

Mestská polícia informovala prostredníctvom sociálnych sietí o tejto udalosti a zdôraznila, že hliadke sa podarilo muža bezpečne odviesť z nebezpečnej blízkosti koľajiska práve včas pred príchodom vlaku. Po odstránení akútneho nebezpečenstva sa muž otvorene priznal, že v skutočnosti mal v úmysle skočiť pod práve prichádzajúci vlak. Vysvetlil, že zneužil omamné látky a že už nezvláda svoju životnú situáciu.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Chcete najsilnejšiu zeleninu? Nakŕmte ju špeciálnym hnojivom, ktoré si vyrobíte sami

Na miesto incidentu bola okamžite vyzvaná záchranná služba. Záchranári rýchlo pristúpili k poskytnutiu odbornej starostlivosti mužovi, ktorého prevzali do svojej starostlivosti. Aktuálne sa vykonávajú ďalšie vyšetrenia, aby sa zistilo, čo viedlo k tomuto tragickému rozhodnutiu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *