Děděček chce ísť na slobodu a sľubuje všetko možné. Sudca už rozhodol

dedecek sloboda

V stredu Krajský súd v Bratislave rozhodoval o osude Dušana Děděčka, ktorý 2.októbra 2022 opitý zavraždil autom piatich študentov na Zochovej zástavke v Bratislave.

Dědeček chce ísť na slobodu a sľubuje, že už nikdy nebude šoférovať. Dušan Děděček ostáva vo väzbe, sudca jeho sťažnosti nevyhovel.

„Krajský súd v Bratislave na neverejnom zasadnutí senátu dňa 08.03.2023 rozhodol tak, že sťažnosť obvineného D.D. zamietol ako nedôvodnú, keďže dôvod preventívnej väzby trvá naďalej a nebolo možné väzbu nahradiť,“ uviedol pre portál Startitup hovorca Krajského súdu v Bratislave Pavol Adamčiak.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Stačí naliať do kanvice a vodný kameň zmizne úplne sám. Je to veľmi jednoduché

Vyšetrovanie tohto prípadu sa blíži ku koncu. Čaká sa už len na znalecký posudok z odboru dopravy.

Nový Čas v tejto súvislosti oslovil otca jednej zo študentiek, ktorá pri nehode prišla o život. „Našej dcérke to život nevráti. Snahu dostať sa na slobodu zo strany pána Dědečka však chápeme ako nesmiernu drzosť a výsmech do tváre zronených rodičov nebohých detí. Obvinený sa sám vyjadril pred súdom, že sa nemieni vyhnúť trestu. Tak keď chce prijať trest, ktorý si zaslúži, tak nech dostane adekvátny trest. Aj tak je on a jeho rodina na tom lepšie v porovnaní s nami, nakoľko sa p. Dědeček môže tešiť z prítomnosti svojho syna. Naša Natálka takú možnosť nedostala…,“  vyjadril sa pre denník.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Prísada, ktorú keď dáte do palaciniek, budete sa zalizovať za ušami

List rodičia nepovažujú za úprimný a sú z neho nahnevaní. „Neakceptovali ho, naopak ich nahneval, chápu ho iba ako nejakú falošnú snahu, ako podoprieť svoje prepustenie z väzby na slobodu,“ povedal pre Startitup advokát pozostalej rodiny Patrik Benčík.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *