Dôchodkyňa: Musí vymrieť hlúpa generácia, čo nechce voliť Matoviča, inak tu bude zle

matovic

Dôchodkyňa a fanúšička Igora Matoviča sa na sociálnej sieti vyjadrila jasne. Podľa nej Slováci padnú škaredo na nos, ak si zvolíme zlo a nie Matoviča.

Dôchodkyňa tvrdí v skupine, že musia prísť nové generácie, ktoré budú múdrejšie a tie staré, ktorý by nevolili Matoviča, musia vymrieť.

„AK SLOVAČ NEPRÍDE K ROZUMU, PADNE NA NOS ŠKAREDO PREŠKAREDO A ROZBITÝ NOS UŽ TAK ĹAHKO NENAPRAVÍ ANI MU NOVÝ NENARASTIE. Znamená to, že ak si slovač zvolí ZLO, už sa z toho nedostaneme. Musela by prísť ďalšia revolúcia, ale to by museli prísť aspoň dve nové, mudrejsie generácie. Zvyšky starej generácie by museli vymrieť“ píše dôchodkyňa.

„Ono to má korene v samotnej revolúcií v 89tom. Bolo tam veľa naivity. Činní Štb pracovníci, či vrcholní komančovia sa nikdy nemali dostať k možnosti vládnuť či podnikať až do neviem koľkého rodového kolena.“ odpovedá jej Tomáš.

Do dôchodkyni sa však pustil Igor, ktorý nesúhlasí „Dúfam, že po tejto vláde príde Slovač k rozumu a taky ako vy čo si prajete aby vymrela niaka generácia,tak dúfam,že sa nedožijete ,tých dvoch nových 🤔

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Nedarí sa vám schudnúť? Na vine môže byť vec, ktorá by vás nenapadla

„Igor davaj pozor a sa zbytocne nerozculuj aby si sa dozil chlape ajty ty nevies pochopit ze sa to hovori obrazne ??!Co vam mal napisat ked ste vsetci zase zblbnuty z vraha Fica co vas okradol zo svojimi kumpanmi o miliardy nebyt Matovica tak hovno viete co tu z vami robyli Mafiani zo Smerohlasu a klud mladej.“ pustil sa do Igora Alexej.

Ďalší v skupine však veria, že Matovič je to najlepšie, čo Slovensko stretlo „Veľmi si Vás vážime pán Matovič, urobili ste veľmi veľa dobrého , (chybou a veľkou bolo, ale to nemôžem písať sem). Verím, že celé Slovensko nieje vrecom udreté. Ste víťaz budúcich volieb, verte tomu.“

Ďalej v diskusii si prečítate „brutálnu“ stratégiu voličky OĽANO „Z úspešných stratégii strany Olana som vyvodila sedem jednoduchých krokov, ako zaručene dosiahnuť úspech, ako prežiť, ako poraziť opozíciu a presadiť sa. Tajomstvom je sedem krokov ku šťastiu, voliť stranu Olano !!! V budúcich voľbách nášho tímu v počte 3 737 000 členov.“

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Melónové šupky zalejte na niekoľko dní a sledujte, čo sa stane

Na sociálnej sieti sa vyjadril aj šéf OĽANO Igor Matovič „Po tom, ako OĽANO splnilo svoj kľúčový predvolebný sľub a dali sme OČTK (orgánom činným v trestnom konaní) absolútnu slobodu konať, Ficovi a Pellegrinimu, ktorí roky vo veľkom rozkrádali štát, stislo hrdlo. Zrazu pochopili, že my s nimi nebudeme hrať hru na „vrana vrane oči nevykole“, lebo my vrany nie sme. Pochopili, že za svoje zločiny sa budú zodpovedať a úplne v pohode môžu skončiť na dlhé roky v base. Pochopili, že s Matovičom žiadne dohody o zametaní pod koberec neurobia a ruka ruku myť nebude. Keď skončil v base Kaliňák a Haščák, zistili, že jediné, čo môžu spraviť, je za každú cenu vyhrať nasledovné voľby,“ napísal Matovič.

„Viem, že svedomie mi nedá boj vzdať, ale akútne potrebujem posily. Priamo, sprostredkovane, držiac palce či v modlitbách,“ uzavrel status prosbou bývalý premiér.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *