Káčer: Nikto nechce vojnu s Ruskom, ale Rusko chce vojnu s nami. Amerika za nič nemôže

Untitled 7 1

Dočasne poverený minister zahraničných vecí Rastislav Káčer bol hosťom diskusnej relácii Na Telo, kde odpovedal aj na divácke otázky.

Na tému vojny na Ukrajine hovoril o tom, že Putin napadol Ukrajinu rovnako, ako to robil Hitler.

Podľa Káčera je vôľa poslať naše stíhačky na Ukrajinu. Hovorí aj o tom, že podľa neho nikto nechce vojnu s Ruskom, ale je to práve Rusko, ktoré chce vojnu s nami.

Káčer povedal aj to, že ak si niekto myslí, že konflikt na Ukrajine vyvolali Spojené štáty americké, tak nemá zdravý rozum a hovorí totálne nezmysli.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Na Slovensku po letnom počasí udrú búrky. Vieme, ktorý deň a kde

Káčer sa dokonca dotkol aj témy adopcie detí homosexuálmi. Povedal, že osobne pozná lesby či gayov, ktorým by kľudne zveril deti na adopciu.

„Toto keď počúvam ,tak neviem či grcat ,alebo žasnut nad drístami toho človeka ,Rusko porušilo a USA neporušuje ?do dnešného dňa sa nič nevyšetrovalo i keď napadli toľko štátov a pozabíjali státisíce nevinných ľudí???humanitárnymi bombami na území ,kde nemali čo hľadať????“ oprela sa do Káčera diskutujúca Dagmar.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Viete, prečo sú tieto paradajky také hnedé? Slováci sa ich vzhľadu boja, ale nemali by sa

„Rusko chce vojnu s nami, tak to je skutočne múdry človek. Naď zase povedal, že Rusko sa neodváži napadnúť štáty ktoré sú v NATO. Ktorý mudrc má pravdu“ pýta sa Helena.

„Nie Nadarmo sa volá Káčer v tej hlavičke má menší mozoček ako kačica No dúfam že si ho adoptuje nejaký pár rovnakého pohlavia z Ukrajiny a zoberú si ho tam a už sa viacej neukáže na Slovensku“ odkázal Milan.

One Reply to “Káčer: Nikto nechce vojnu s Ruskom, ale Rusko chce vojnu s nami. Amerika za nič nemôže”

  1. Káčer je ako ten Donald. Kváka voloviny ak v krčme. Podľa neho je NATO mierová organizácia a USA sú etalónom demokracie a mieru.
    Mal by o tom presviedčať obyvateľov všetkých krajín, ktoré USA napadli, okupovali a vyvražďovali.
    Mal by začať Černochmi a Indiánmi v Amerike ……
    Podľa toho čo kváka tak Káčer je rozdúchavačom vojny

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *