Kollár prelomil mlčanie o žúrke v Dubaji: Toto naštve Slovákov ešte viac!

sulik kollar dubaj

Šéf strany Sme rodina, Boris Kollár, sa vyjadril k virálnemu videu z výstavy Expo v Dubaji, na ktorom bývalý minister hospodárstva Richard Sulík hovorí o „vypití baru“, informuje portál Pluska.sk. Kollár tvrdí, že sa na mieste nachádzal ako súkromná osoba a náklady na cestu a ubytovanie si preto hradil sám. Navyše podľa jeho slov alkohol vôbec nepil.

„Na túto akciu som bol pozvaný, pretože som bol práve v tom čase v Dubaji ako súkromná osoba. To znamená, že som si letenku aj ubytovanie platil sám. Je všeobecne známe, že som abstinent, a na tejto konkrétnej akcii som vypil len dve kávy,“ reagoval na otázky Kollár.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  5 znakov, že máte málo pohybu. Takto vám to telo ukáže

Kollár kritizoval prítomnosť hostí ako sú Geissovci, ale na výrok o „vypití baru“ nevidel nič zlého. Zaujímavosťou je, že Kollár sedel za rovnakým stolom s Geissovými. „To, že si Sulík spravil z výstavy Expo Dubaj výlet a tam lietal so svojimi priateľmi, je jeho problém a nesie za to politickú zodpovednosť. Ale to, že povedal ‚vypite bar‘, bolo aj iniciatívou majiteľa baru, ktorý nás povzbudzoval k tomu, aby sme to vypili a zjedli, lebo to inak vyhodí,“ dodal Kollár k tejto téme.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Toto je potrebné urobiť vo februári s hortenziami a celým záhonom

Richard Sulík sa v reakcii na video zverejnené Robertom Ficom bránil tým, že nahrávka zachytáva záverečný deň podujatia Expo v Dubaji. „Moja veta, že všetko sa musí vypiť, súvisí práve s tým, že doviezť alebo vyviezť alkohol z Dubaja je prakticky nemožné. Boli tam nejaké zásoby, tak sme ich vypili,“ vysvetľoval na tlačovej konferencii.

One Reply to “Kollár prelomil mlčanie o žúrke v Dubaji: Toto naštve Slovákov ešte viac!”

  1. Sme na posmech celému svetu.Kritizujene všetko a nikomu sa nič nestane. Všetko zostáva po starom. Kritizujeme úradníčky vládu však len teraz začali. Každá vláda má 100 dní.
    Kam kráčaš Slovensko ?!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *