Lacný reťazec hľadá brigádnikov. Ponúka naozaj slušnú výplatu. To toľko dostanú?

333854725 3518001198433575 7634974989835105837 n

Obľúbený diskontný obchod Action rozširuje svoj tím v Michalovciach a v súčasnosti hľadá ľudí na skrátený úväzok alebo brigádu. V prípade záujmu ponúka slušný plat a brigádnici by mohli zarobiť až 6 eur za hodinu. Informáciu priniesol inzerát zverejnený na portáli profesia.sk.

Spoločnosť Action v Michalovciach momentálne zháňa študentov a mamičky na materskej a rodičovskej dovolenke, ktorí majú záujem pracovať so zákazníkmi, vykladať tovar, pomáhať pri reklamáciách, obsluhovať pokladne a mať flexibilný pracovný čas, píš o tom portál Refresher.sk

Študenti budú môcť odrobiť maximálne 20 hodín týždenne, zatiaľ čo mamičky na materskej dovolenke sa môžu zamestnať na 10 hodín za týždeň.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Takto vyčistíte spálenú rúru za pár minút bez drhnutia. Ľahšie to nemôže byť

Okrem primeraného platu ponúka spoločnosť Action aj rôzne školenia, zamestnanecké zľavy na celý sortiment, súťaže pre zamestnancov, firemné akcie a občerstvenie priamo na pracovisku. Action je rozšírený po celej Európe a slovenskí zákazníci ho najmä poznajú z rakúskeho a českého trhu. Jeho sortiment zahŕňa bežné spotrebné produkty pre domácnosť, oblečenie a sladkosti.

Na slovenskom trhu sa obchod Action chce postaviť do konkurencie predajniam ako Pepco, Kik a Tedi. Jeho zákazníci majú možnosť vyberať zo širokého výberu viac ako 1 500 produktov, ktoré sú cenovo dostupnejšie ako 1 euro. Väčšina ponúkaných produktov stojí menej ako 5 eur, čo predstavuje atraktívnu ponuku pre šetrných zákazníkov.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Hoďte toto do práčky a výjde z nej špina za celé tie roky

Ak máte záujem zarobiť si a získať cenné skúsenosti v obchodnom prostredí, neváhajte a kontaktujte spoločnosť Action v Michalovciach. Brigáda v tomto lacnom reťazci môže byť zaujímavou príležitosťou pre študentov aj mamičky na materskej dovolenke, ktorí hľadajú flexibilnú prácu s primeranou odmenou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *