Ľudia sa nezľakli ani ostreľovačov na strechách a na oslavách SNP, kde nepustili verejnosť kričali vláde, čo si o nej myslia

oslavy snp policia scaled

Včerajšie oslavy SNP v Banskej Bystrici vyvolali medzi verejnosťou negatívne ohlasy, keďže sa konali bez verejnosti.

Ľudia postávali pred vstupmi na oslavy SNP, ktoré strážili veľké počty policajtov a aj ostreľovači na strechách. Takýchto ostreľovačov sme však na oslavách SNP už videli viackrát a zrejme ide o prísne stráženie bezpečnosti.

Verejnosť tak nebola pustená na oslavy SNP, kde prišla prezidentka Zuzana Čaputová, premiér Euard Heger, predseda parlamentu Boris Kollár a dnu sa dostal aj šéf hlasu Peter Pellegrini.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Slováci stále robia túto chybu pri sušení oblečenia a potom sa čudujú vlhkosti

„Tak mimochodom od mojej pamäti sa nepamätám že by takto chránili či vládu či prezidenta či v Československu či na Slovensku“ píše Slovenka.

„Takéto oslavy SNP keď ľudi nepustia priamo pozerat program, je veľmi veľmi smutné. Mam aj slzy v očiach.“ píše Anka.

„Dnešný deň ukazuje že bedač Slovenska sa nemôže zúčastniť osláv ,ako to bolo za predošlých vlad, ale len vyvoleni a tretina stoličiek na oslavách bola prazdna. To je hanba .“ píše Michal.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Natrite si týmto z kuchyni lopatu a odhrabete sneh najrýchlejšie v susedstve

„Tak toto je už ozaj hrozne aby na vyročie SNP nemohli ist normalni ludia a ešte papalašov chrania na streche odstrelovači zo samopalom.Je to už ozaj hnus tejto vlade“ píše Janka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *