Majiteľ Dráčika vysmial liberálov a nezastavili ho: „Články píšem ja a budem naďalej!“

dracik

Majiteľ veľkého hračkárstva Dráčik sa priznal k textom, ktoré na jeho webe pribúdajú od začiatku februára 2022. V textoch sme mohli vidieť vyjadrenia na konflikt na Ukrajine, či na témy LGBTI a očkovania. Neoliberáli začali proti Dráčiku silnú kampaň a bojkot.

„Články píšem ja, Dušan Víglaský a budem ich písať naďalej. Zdá sa, že vám to nejako nevyhovuje,“ uviedol majiteľ Dráčika na webe hračkárstva v článku s názvom „Denník Sme a iné médiá klamú“.

Niektorí teraz Dráčik označovali skôr za dezinformačný web, pretože nemal názor, ako majú médiá hlavného prúdu. Iní zase plne podporujú hračkárstvo.

Dráčik najnovšie v súvislosti s LGBTI témami uvádza, že všetko „sú to nástroje na vytváranie napätia spoločnosti. V drvivej väčšine nejde o žiadnu úprimnú snahu niekomu v niečom pomôcť. Normálna spoločnosť sa vie s takýmito otázkami hravo vysporiadať. Pre niekoho je to príležitosť na predvádzanie sa, riešenie komplexov, inému živná pôda pre vytváranie konfliktov, konfrontácie, provokácie, anarchiu, extravaganciu, povyšovanie sa, ponižovanie niekoho, odsudzovanie, rozklad spoločnosti“.

„Zdravý rozum našej spoločnosti neumožní zvyšovanie napätia ani žiadne konfrontácie. Jednotlivé otázky a problémy vieme vyriešiť v súlade s morálkou, zákonom a ľudskými právami všetkých,“ uvádza sa v logickom závere spoločnosti Dráčik.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Ženy po 50-tke by nemali konzumovať tieto potraviny. Urýchľujú starnutie

Majiteľ hračkárstva Dušan Víglaský na webe hračkárstva dňa 11. novembra 2021 napísal:

“DENNÍK SME A INÉ MÉDIÁ KLAMÚ. Dráčik má viac ako 100 dodávateľov a iba jeden poslal alibistickú odpoveď, že ruší reklamu na webe, ktorá ani nikdy neexistovala a tou firmou je Lego. Obchodní partneri ma kontaktovali iba z dôvodu podpory. Čiže tvrdenie, že poškodzujem partnerov a rušia so mnou zmluvy, je čistá lož s číslom 1.

Principiálne som sa Lega opýtal, ktoré slovo alebo vyjadrenie je v rozpore s ich hodnotami, ktorým by som niekoho urážal. Konkrétnu odpoveď som nedostal iba alibistické vyjadrenie, že monitorujú situáciu. Super monitorujte, ale to čo ste poslali do médií poškodzuje mňa. Firma Albi uviedla, podľa Sme, že Dráčik nie je tolerantný a rovnoprávny. Milé Albi, pošlite mi prosím v čom konkrétne. Ja to vaše vyjadrenie uverejním.

Lož číslo 2.Obvinenie, že Legenda o dúhovom náčelníkovi uráža homosexuálov.

Lož číslo 3. Nepriama podpora invázie. Prečítajte si pozorne všetky články a zistíte, že podporujem všemožne mier.

Lož číslo 4. Šírenie Ruskej propagandy, dezinformácií a nenávisti. Vážení, neuviedli ste ani jeden príklad.

Lož číslo 5. Spochybňovanie Covid 19. Ja nespochybňujem Covid ako chorobu ani jej obete. Spochybňujem vznik, spôsob šírenia, opatrenia ktoré šíreniu napomáhali a spôsoby prevencie a liečenia.

Tu uvediem len jedno klamstvo z tisíc. Očkovanie je sloboda. Firma Pfizer sama priznala, že vakcíny neboli testované na tvorbu protilátok. Protilátky nevytvára, ale zato hromadu vedľajších účinkov áno, ktoré boli utajované. Ako napríklad zápal srdcového svalu, trombóza, mozgová mŕtvica, poškodenie imunity alebo tvorba samotného covid 19!!! Je toho kvantum. Kto chce, ten to nájde v odtajnených dokumentoch klinických testov samotného Pfizeru. Tieto informácie sa postupne odkrývajú a už ich dokonca prezentujú aj mainstreamové médiá v iných štátoch, napríklad redakcia Bild v Nemecku, kde doslovne uviedli, že boli páchané zločiny proti ľudskosti. Iba u nás je akosi ticho. Respektíve, sa dôležité veci prekrývajú inými témami.

V jednom ste ale mali pravdu. Články píšem ja, Dušan Víglaský a budem ich písať naďalej. Zdá sa, že vám to nejako nevyhovuje.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *