Muž v Bratislave hodil chlapca z výšku o zem a dolámal mu kosti. Pokojne potom odišiel, ako by sa nič nestalo

ring

Nechutný útok na maloletého chlapca v Bratislave sa stal 23.6.2023, kedy muž v ringu zodvihol chlapca nad hľavu a hodil ho o zem, čím chlapcovi dolámal kosti v ruke. Z ringu ušiel a na mieste nechal chlapca trpieť v bolestiach.

„Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II vyšetrujú okolnosti trestného činu ublíženia na zdraví, ku ktorému došlo 23.06.2023. Podľa doterajších informácií doposiaľ neznámy páchateľ počas boxerského súboja v boxerskom ringu nachádzajúcom sa na detskom ihrisku, zdvihol nad hlavu maloletého chlapca a z výšky ho hodil o zem. V dôsledku tohto konania utrpel maloletý zlomeninu oboch kostí ľavej ruky, ktorá si vyžiadala lekárske ošetrenie a hospitalizáciu.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Postupná premena tela, ak prestanete fajčiť. Toto sa stane už za týždeň

V tejto súvislosti pátrame po totožnosti mužov na videu. Akékoľvek informácie k ich totožnosti, k ich súčasnému pohybu alebo pobytu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.“ informuje polícia na sociálnej sieti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *