Pozor na tohto Slováka! Chcel znásilniť dve ženy, teraz ho súd pustil na slobodu

nasilnik

Neuveriteľná hrôza a strach o vlastný život. Týmto si prešla mladá žena z Banskej Bystrice, ktorá v priebehu niekoľkých minút zažila to, čoho sa boja všetky ženy. Počas večernej prechádzky ju napadol neznámy muž a pokúsil sa ju znásilniť. Najhoršie na tom je, že sa stále môže voľne pohybovať po uliciach. Informuje o tom portál zoznam.sk

Tento hrozný incident sa stal pred dvoma rokmi, ale autorka príspevku o ňom kvôli traumatickému zážitku doteraz nemohla verejne hovoriť.

„Dňa 21. novembra 2021 ma v Banskej Bystrici na nábreží pri rieke Hron zozadu chytil pod krk istý človek. Žiaľ, na chvíľu som ochrnula a nemohla som sa pohnúť. Stiahol ma na zem, ľahol si na mňa a začal ma sexuálne obťažovať,“ začína jeden z najdesivejších zážitkov mladá žena z Banskej Bystrice, ktorá si pred dvoma rokmi prešla peklom.

Mladá žena bola po útoku útočníka spočiatku v šoku. Keď sa spamätala, začala sa brániť„Kričala som a odtláčala ho. Videla som mu aj do tváre, ale mal kapucňu, bol sklonený, tvár mal v tieni. Mal hnedé vlasy, hnedé oči, chudý, okolo 175 cm, mladý. Skôr také decko. Môj odhad bol 17 -25 rokov. Našťastie ušiel, “nič” sa mi nestalo,“  opisuje muža, ktorý navždy zmenil jej život.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Zalievajte rastliny týmto zázračným hnojivom. Vyrastú trikrát väčšie

Násilný útok si ešte zopakoval aj druhýkrát

Zdrvená obeť útočníka okamžite nahlásila na polícii, ale jej opis, žiaľ, nestačil na jeho vypátranie, až kým sa podobný incident v marci 2022 nezopakoval. Počas druhého útoku mal páchateľ „buzolu“, ktorá mu zakrývala tvár až po oči. Na nebohú dievčinu zaútočil, keď venčila svojho psa. Ona si však zapamätala črty na jeho bunde a poskytla opis, ktorý nakoniec viedol k jeho zatknutiu.

„Ten bastard sa dokonca priznal. Opísal celý čin. Žiadne výčitky svedomia, jednoducho to urobil, nič ho netrápi. Len sa bál o svoju budúcnosť. A čo psychické následky a to, čo nám dvom urobil?“ píše zúrivo obeť útoku.

Neuveriteľné: Bol prepustený na slobodu!

To, čo nasledovalo potom, však asi nemôže pochopiť nikto. „Bola to len svedecká výpoveď, na súde by zrejme neobstála. V tom čase nemal so sebou obhajcu. A keďže tie útoky boli vykonané bez zanechania DNA a my sme ho stopercentne nepoznali, bol oslobodený spod obžaloby,“ píše zdrvená Banskobystričanka, ktorá bude mať tvár tohto násilníka navždy v pamäti.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ak si dáte každý večer len jedno pivo, v tele sa spustí zaujímavý proces

Ako ďalej píše, na súde sa dokonca stretla s matkou útočníka. Jej slová sú však nepochopiteľné. Mladá žena to zrejme pochopí, až keď bude mať staršie deti. „A pochopí, aké to je, keď sa niekto bojí pri každom nečakanom zvuku za chrbtom. A je jedno, či je deň alebo noc. Keď sa niekto zrazu bojí každého človeka v kapucni. Keď niekto v noci spí len dve alebo tri hodiny a zvyšok času premýšľa o tom, čo mohol urobiť inak.“

Napadol dve nevinné ženy a ostáva bez trestu

“V tak mladom veku, mladšom ako som si myslela, si dovolil toto. Prepadol ženu. Dvakrát. Viem, že sú aj oveľa horšie zločiny a útoky. Avšak bez trestu bude tento synček len povzbudený, že sa mu nič nestane a môže to robiť naďalej. Nechcem si ani predstaviť, čo môže spôsobiť za pár rokov,” 

One Reply to “Pozor na tohto Slováka! Chcel znásilniť dve ženy, teraz ho súd pustil na slobodu”

  1. Pozor na tohto „Slováka“
    ktory pisal takyto debilny clanok v ktorom sa pletu tri motivy naraz.
    a perla na zaver:
    …Na nebohú dievčinu zaútočil, keď venčila svojho psa….
    🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *