Pozrite, čo behá po Slovensku! Obrieho medveďa natočil Slovák na fotopascu

obrovsky medved na slovensku

Peter, známy ako Medvedí Lesný Duch, práve zverejnil na platforme YouTube ďalšie fascinujúce video z jeho fotopascí. Po dôkladnom prezeraní záberov objavil, že sa mu podarilo zachytiť najväčšieho medveďa v okolí.

„Keď som si prechádzal zábery priamo vo fotopasci, nebol som si istý, ale neskôr pri počítači som zistil, že ide o najväčšieho medveďa v okolí. Možno sa čoskoro objaví aj s nejakou medvedou dámou,“ prezradil Peter so vzrušením.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ďalší brutálny útok medveďa v Detve. Muži majú poranené tváre aj končatiny

Medvedí Lesný Duch sa preslávil svojimi neobyčajnými záznamami z divočiny a stal sa populárnym na sociálnych médiách. Jeho fotopasce, umiestnené v strategických bodoch, odhalujú zaujímavé momenty z prírody.

Tento najnovší záber najväčšieho medveďa v okolí okamžite upútal pozornosť divákov. Medvedí Lesný Duch sa venuje dlhodobému monitorovaniu a dokumentovaniu zvierat v ich prirodzenom prostredí, čím prináša fascinujúce pohľady na život v divočine.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Na Slovensku natočili masívneho medveďa. Pozrite, čo dorábal s tým stromom

Fotografia a video od Medvedieho Lesného Ducha nájdete na jeho YouTube kanáli, kde nájdeš ďalšie vzácne zábery z divočiny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *