Remišová: Na Ukrajinu nejdú žiadne milióny! Vďaka Ukrajine majú Slováci prácu!

Untitled 2 10

Ministerka v povalenej vláde Veronika Remišová na sociálnej sieti uverejnila video, kde hovorí o tom, že sa nevzdáva a ďakuje všetkým za podporu.

V komentároch ju však skritizovali za Igora Matoviča a za to, že vláda posiela financie na Ukrajinu a nedáva vlastným.

„Problém je, že na Ukrajinu žiadne milióny nešli, to šíria iba klamári, často šlo o staré zásoby, za ktorých likvidáciu by sme ešte museli platiť. Práve naopak, napríklad húfnice Zuzana im normálne predávame, ľudia u nás majú vďaka tomu prácu. Tretina národa 20 rokov nadáva, ako Havel zničil zbrojovky (čo nie je pravda) a keď sa vláde konečne podarí obnoviť špeciálnu strojársku výrobu na export do zahraničia, tá istá tretina národa zase len nadáva.“ tvrdí Remišová.

Untitled 1 9

Slovensko však posiela na Ukrajinu vojenskú aj civilnú pomoc, ktorá stojí milióny eur. Poslali sme aj protivzdušnú obranu S-300 za pol miliardy eur, za ktorú sme dostali ale len dočasnú protivzdušnú obranu.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Pre zdravé telo je dôležitý pitný režim. Viete, koľko máte vypiť denne vody a akej?

„Veronika je mi neskutočne ľúto, že padla najlepšia vláda ktorú kedy Slovensko malo,ale ideme ďalej do ďalších volieb a potom sa ukáže kto tu pracoval pre ľudí a kto pre zlodejov a verím, že sa všetci vrátite na svoje miesta,lebo viem , že nás je veľmi veľa, ktorí nechcú zradcov a komunistov, fašistov a mafiánov a zlodejov“ podporuje Remišovú Eva.

„Vládu povalil Matovič, keby podal riadne demisiu, vláda mohla dnes byť. Človek s jeho mentálnu výbavou by nemal zastávat žiadnu verejnú funkciu. Po tom, čo tu dva roky predvádzal, je každému príčetnému človeku jasné, že s Matovičom sa vládnuť nedá. Matovič je nočná mora nie len tejto vlády, ale všetkých, ktorí nie sme zaslepení jeho aurou. Zničil všetko. A ak ho budú ľudia naďalej voliť, tak sme v začarovanom kruhu Fico – Matovic. A obidve tieto alternatívy sú katastrofa pre Slovensko.“ píše Elza.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Arónia kvitne už v marci. Jej plody budú šialene rásť

„Sulik opat predviedol, ako sa snazil cely cas zhovadit IM, ked spinavym sposobom popisal odobratie svojej demisie v prezidentskom palaci. Takymto sposobom „komentoval“ kazdy jeden krok IM (Ale aj VR, BK). Zozal uspech u smerohlasakov, fasistov a tajtrlikov, ktori zutekali pred zodpovednostou riadenia tejto krajiny. Volici SaS este stale ste presvedceni o tom, ze Sulik nie je najvacsim podrazakom v slov. politike? Kto s nim pojde este niekedy do vlady? Vo volbach pouvazujte, ci nie je vhodne sa popozerat po inej strane, aby vas hlas nevysiel navnivoc. Nesuhlasi s predcasnymi volbami, pretoze uraza vlastnych volicov, ked dufa, ze za 14 mesiacov zabudnu na jeho dalsie povalenie vlady, ktorej bol clenom.“ myslí si Anton.

One Reply to “Remišová: Na Ukrajinu nejdú žiadne milióny! Vďaka Ukrajine majú Slováci prácu!”

  1. Verona Prespostá, je ako chrobák Truhlík, všetko vie, všade bola… Bez štipky súdnosti, je to katastrofa!!😳🤮

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *