Remišová: Na Ukrajinu nejdú žiadne milióny! Vďaka Ukrajine majú Slováci prácu!

Untitled 2 10

Ministerka v povalenej vláde Veronika Remišová na sociálnej sieti uverejnila video, kde hovorí o tom, že sa nevzdáva a ďakuje všetkým za podporu.

V komentároch ju však skritizovali za Igora Matoviča a za to, že vláda posiela financie na Ukrajinu a nedáva vlastným.

„Problém je, že na Ukrajinu žiadne milióny nešli, to šíria iba klamári, často šlo o staré zásoby, za ktorých likvidáciu by sme ešte museli platiť. Práve naopak, napríklad húfnice Zuzana im normálne predávame, ľudia u nás majú vďaka tomu prácu. Tretina národa 20 rokov nadáva, ako Havel zničil zbrojovky (čo nie je pravda) a keď sa vláde konečne podarí obnoviť špeciálnu strojársku výrobu na export do zahraničia, tá istá tretina národa zase len nadáva.“ tvrdí Remišová.

Untitled 1 9

Slovensko však posiela na Ukrajinu vojenskú aj civilnú pomoc, ktorá stojí milióny eur. Poslali sme aj protivzdušnú obranu S-300 za pol miliardy eur, za ktorú sme dostali ale len dočasnú protivzdušnú obranu.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Šéfkuchár prezradil, čo treba urobiť s rezňami pred vyprážaním, aby boli dokonalé

„Veronika je mi neskutočne ľúto, že padla najlepšia vláda ktorú kedy Slovensko malo,ale ideme ďalej do ďalších volieb a potom sa ukáže kto tu pracoval pre ľudí a kto pre zlodejov a verím, že sa všetci vrátite na svoje miesta,lebo viem , že nás je veľmi veľa, ktorí nechcú zradcov a komunistov, fašistov a mafiánov a zlodejov“ podporuje Remišovú Eva.

„Vládu povalil Matovič, keby podal riadne demisiu, vláda mohla dnes byť. Človek s jeho mentálnu výbavou by nemal zastávat žiadnu verejnú funkciu. Po tom, čo tu dva roky predvádzal, je každému príčetnému človeku jasné, že s Matovičom sa vládnuť nedá. Matovič je nočná mora nie len tejto vlády, ale všetkých, ktorí nie sme zaslepení jeho aurou. Zničil všetko. A ak ho budú ľudia naďalej voliť, tak sme v začarovanom kruhu Fico – Matovic. A obidve tieto alternatívy sú katastrofa pre Slovensko.“ píše Elza.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zmrzlina nemusí zničiť vašu diétu. Stačí si vybrať tú správnu alebo si ju vyrobiť sám

„Sulik opat predviedol, ako sa snazil cely cas zhovadit IM, ked spinavym sposobom popisal odobratie svojej demisie v prezidentskom palaci. Takymto sposobom „komentoval“ kazdy jeden krok IM (Ale aj VR, BK). Zozal uspech u smerohlasakov, fasistov a tajtrlikov, ktori zutekali pred zodpovednostou riadenia tejto krajiny. Volici SaS este stale ste presvedceni o tom, ze Sulik nie je najvacsim podrazakom v slov. politike? Kto s nim pojde este niekedy do vlady? Vo volbach pouvazujte, ci nie je vhodne sa popozerat po inej strane, aby vas hlas nevysiel navnivoc. Nesuhlasi s predcasnymi volbami, pretoze uraza vlastnych volicov, ked dufa, ze za 14 mesiacov zabudnu na jeho dalsie povalenie vlady, ktorej bol clenom.“ myslí si Anton.

One Reply to “Remišová: Na Ukrajinu nejdú žiadne milióny! Vďaka Ukrajine majú Slováci prácu!”

  1. Verona Prespostá, je ako chrobák Truhlík, všetko vie, všade bola… Bez štipky súdnosti, je to katastrofa!!😳🤮

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *