Slovák na motorke zastavil rovno vedľa troch medveďov a natáčal si ich

slovak medvede

Slovák na motorke zastavil na slávnej rumunské ceste Transfăgărășan a stretol sa s nevšednou scénou. Pri ceste stáli malé medvede a ich matka, no prekvapením preňho bolo, že tieto divoké zvieratá neboli plaché. Tieto medvede boli zvyknuté na ľudskú prítomnosť.

Cesta Transfăgărășan je známa svojou nádhernou krajinou a serpentínovými zákrutami, ktoré sa vinú cez hory. Je to miesto, kde príroda a dobrodružstvo idú ruka v ruke. A práve tam sa tento Slovák rozhodol stráviť svoju dovolenku na motorkárskom výlete.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ako dlho by ste si mali čistiť zuby? Veľa ľudí robí túto chybu

Jazda po malebných úsekoch tejto cesty bola už samotná očarujúca, no stret s medveďmi dodal tejto skúsenosti nezabudnuteľný rozmer. Keď Slovák zastavil na jednom z miest, zbadal, že sa v blízkosti cesty nachádzajú medvede a medvedica.

Napriek tomu, že Slovák poznal pravidlá ohľadne kontaktu so divokými zvieratami, bol stále prekvapený tým, ako blízko sa môže dostať k týmto divokým medveďom. Tieto medvede sa totiž naučili, že ľudia im prinášajú jedlo, a tak sa k nim správajú pomerne pokojne.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Zmiešajte soľ so zubnou pastou. Získate úžasný prípravok

Slovák sa rozhodol zachytiť tento unikátny moment na fotoaparát a opatrne sa priblížil. Medvede ho súcitne sledovali a zdalo sa, že si dokonca užívali jeho prítomnosť. Matka medvedica dovolila svojim mláďatám, aby sa pohrávali s človekom, čo bola naozaj nevídaná situácia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *