Stančíkov odkaz Slovákom: Ak Ukrajina nevyhrá, bude to pre nás katastrofa! Teraz nie je čas sa unaviť v podpore Ukrajiny!

stancik

Mladý nový štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitosí Andrej Stančík, ktorého nominovala strana OĽANO sa vyjadril o tom, čo sa preberalo tieto dni v Bruseli.

Stančíka sme spoznali aj ako poslanca v Národnej rade, ktorý napríklad robil na Facebooku živé vysielania a ľudia ho tam mohli vidieť v slipoch.

Náš tajomník tvrdí, že ak Ukrajina prehrá vojnu, bude to katastrofa pre EÚ, ale aj Slovensko. Preto podľa neho sa nesmieme unaviť v podpore tejto krajiny.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Dôchodcom začnú brať vodičské preukazy a pošlú ich do autobusov?

[democracy id=“10″]

„To je co za cudo? Cital som par vyjadreni fakt maju hlboku oneeeee myslienku…“ píše v diskusii Stančíkovi Pavol.

„Katastrofa pre Slovensko a celú Európu sú hlúpy politici.“ píše Peter.

„Vasou prvoradou a hlavnou ulohou je pomoct nam Slovakom a nie cudzincom . A na zaver len tolko, katastrofou pre SR je ta vasa mensinova vlada bo sa drzite stoliciek ako klieste.“ píše Tomáš.

„Pán Stančík ,keď už preberiete tému ukrajina ,potom sa spýtajta z čoho majú žiť ľudia na slovensku.Boli ste nakupovať v slovenských potravinách? Ďalej sa chcem spýtať na vakcíny ktoré ste obhajoval,čo ďalej ,dať si 4.ďávku?Ľudia v tom majú chaos a Vy aj pri tej téme ste mal neoblomný postoj a jediný správny a pravdivý! Ešte pre informáciu ,necítim sa byť dezolátom ,len žijem v realite !“ píše Imrich.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Namiesto vyhadzovania by ju muži mali jesť po kilogramoch. Kôra melóna je zázrak

„Už len Ty vieš veľmi dobre politizovat. Ešte musíš vedieť dorásť, aby si bol dobrý politik STANČIK.“ píše Eva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *