Tajná funkcia skrutky na opasku, o ktorej na Slovensku vôbec nevedia ľudia

opasok skrutka

Opasky na nohavice nielenže pomáhajú prispôsobiť oblečenie siluete, ale stávajú sa aj prvkom, ktorý spestruje mnohé outfity. Takýto doplnok nájdeme takmer v každom šatníku, ale nie vždy má dĺžku podľa našich preferencií. Vtedy prichádza na pomoc určitá skrytá funkcia nohavicového pásu.

Ak chcete svoj outfit trochu spestriť, existuje množstvo doplnkov, ktoré môžu úplne zmeniť vzhľad. Stačí kabelka, vhodný opasok a obľúbené šperky, aby outfit vyzeral trochu inak.

Mnoho ľudí nosí opasky na nohavice a na trhu je široká ponuka. Na čo sa však dá použiť tajomná skrutka, ktorá sa nachádza hneď pod prackou?

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Začnite piť pravidelne tento čaj. Nakopne metabolizmus a začnete chudnúť

Na čo sa používa skrutka v opasku nohavíc? Pomáha riešiť bežný problém

Niektoré opasky na nohavice majú skrytú funkciu, ktorá vám používanie takéhoto doplnku výrazne uľahčí. Ak ich nosíte každý deň, pozrite sa, či ju majú aj vaše opasky. Stačí sa pozrieť na malú skrutku, ktorá by mala byť tesne pod ozdobnou prackou opasku.

Ak sa tam nachádza, máte veľké šťastie. Vďaka nej môžete opasok ľahko skrátiť podľa svojich potrieb bez toho, aby ste si urobili nevzhľadné diery. Takáto skrutka sa zvyčajne inštaluje na opasky vyrobené z prírodnej alebo ekokože.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Stačí toto jedno ovocie v dome a pavúky budú utekať ako o život

Ako si môžem skrátiť opasok na nohavice? Na dokonalé skrátenie stačí jeden trik

Ak máte opasok so skrutkou, môžete si rýchlo a jednoducho prispôsobiť dĺžku svojej postave. Takto okamžite prestane nevzhľadne trčať a nebudete musieť ručne robiť dierky, ktoré často kazia vizuálny efekt opasku.

Stačí si odmerať požadovanú dĺžku a siahnuť po malom skrutkovači. Po odskrutkovaní skrutky vysuňte opasok zo spony a nožnicami odstrihnite dostatok materiálu, aby ste získali požadovanú dĺžku. Takto sa rýchlo zbavíte prebytočného pásu. Keď ste hotoví, znovu pripevnite sponu pomocou skrutky a máte hotovo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *