Toto je Matovičov poslanec! Tento berie 5-tisíc? IQ nula?! Vraj Slováci majú šetriť tak, že budú vstávať skôr, lebo svieti slnko

tomas sudik

Energetická kríza berie z peňaženiek všetkým na Slovensku a keď k tomu pripočítame drastické zvyšovanie cien potravín či pohonných hmôt, ľudia naozaj rozmýšľajú, kde by ešte ušetrili.

Poslanec OĽANO Tomáš Šudík, so skoro 5-tisícovým platom radí Slovákom, aby si menej kúrili, naobliekali sa a vstávali skôr so slnkom, aby nemíňali elektrinu.

Jeho rady však Slovákov skôr nahnevali, ako potešili…

„Aj ja ráno skôr vstávam o 5tej a svietiť musim lebo je tma ….. Jediná otázka je kedy sa zasvieti tomuto fešákovi v hlavičke ???“ pýta sa Tomáš v diskusii.

„Boh ochraňuj Slovensko! Pamätáte si ten výrok? Už sa stal skutočnosťou. Bohužiaľ. 😞😮. Krásny deň prajem.“ píše Lucia.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Slováci si dávajú jedlú sódu do rohov izieb. Zachraňuje to domácnosti

„Ano presne takychto magorov dotiahlo Olano a SaS do parlamentu…tohoto podla jeho slov nasli v lese kde zbieral odpadky inych na mitingu kde sedeli na schodoch …ine kriterium nebolo potrebne preto je taka vysoka odbornost a kvalita v nasej politike vdaka Matovicovi a Sulikovi.“ píše Palo.

„No takže mne z toho vychádza iba toľko že keď vstane o niaku hodinku neskôr tak už bude musieť svietiť lebo už bude vonku vetšia tma ! Či? No šak chalan nech študuje keď na to má! A takýchto odborníkov je tam viac. Tento by mal byť šéfom celej energetiky.😉“ píše Miro poslancovi.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Bez mince či žetónu otvoríte za sekundu nákupný vozík týmto trikom

„To čo povedal o tej elektrine?Ľudia neopovážte sa chodiť na šiestu hodinu do roboty a míňať doma elektrinu.“ píše Viera.

„Pre vstup do parlamentu treba aj IQ testy ,nie len psychotesty!!!!!!!!!“ píše Peter.

„Magor sprostý ja som vstávala o 4 ráno do práce a naposledy som robila vo firme kde už svietia len každé druhé svietidlo predpokladám že namontujú na ručný pohon aj linky len aby sa šetrila elektrina ktorej je dostatok len rozumu ubúda“ píše Anna poslancovi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *