Vedkyňa Peková: Musíme byť hrdí na to, že sme Slovania! Nie sme horší ako západný svet!

sona pekova slovania

„Musíme byť hrdí na to, kde sú naše korene. To patrí k ľudstvu. Nie sme horší ako západná spoločnosť, aj keď sa nám to niektorí ľudia neustále snažia nahovoriť. Je to druh propagandy, ktorá sa tu vedie už roky a nemá žiadne opodstatnenie. Dnešná genetika a genealógia nám ukazujú, že Slovania sú starobylý národ s hlbokou históriou,“ hovorí Sonia Peková, ktorá sa genetike venuje profesionálne už dvadsať rokov. Podľa nej sú Slovania mierumilovný, štedrý, dobrosrdečný a pohostinný národ.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Chorváti zavádzajú prísne pravidlá na cestách. Ak idete autom, toto si prečítajte

Sú iní ako Západoslováci a možno práve ich mierumilovnosť a túžba po pokoji niektorých ľudí stále dráždi. Vedomie toho, že všetci Slovania majú jedného spoločného otca, považuje Soňa Peková za vhodnú obranu proti globalistickým tendenciám stierať hranice a znižovať pocit osamelosti ľudí a proti konfliktom medzi bratmi.

Pred pomaly sa blížiacou Veľkou nocou rozvíja aj úvahy o vzťahu slovanstva a kresťanstva, ktoré vo svojej pôvodnej podobe učenia, že všetci sú si pred Bohom rovní, bolo veľmi blízke povahe Slovanov.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Chorváti zavádzajú prísne pravidlá na cestách. Ak idete autom, toto si prečítajte

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *