Agresívneho a opitého Pročka chytili policajti za volantom, šíri sa internetom. Pročko vysvetľuje, všetko je inak!

procko 1

Poslanec Jozef Pročko vo svojom živom vysielaní objasňuje svoje dávne „vyčíňanie“, kedy bol opitý v aute. Sociálnymi sieťami sa totiž začal šíriť článok, že Jozefa Pročka zastavili policajti ako šoféruje opitý a bol poriadne agresívny.

Stránka, ktorá však nepôsobí vierohodne, uverejnila informácie z roku 2007, no ľudia článok zdieľali ako novinku.

Pročko sa bráni na sociálnej sieti, že ide o starý skutok, ale opozičný web už pracuje na predvolebnej kampani.

Pročko mal v roku 2007 agresívne v opitosti vystupovať proti policajtom, ktorý zastavili auto. On tvrdí, že nešoféroval.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Slovákov čaká zdražovanie obľúbených nápojov, z ktorých však priberáme
Untitled 2 3

V roku 2007 okolo polnoci pri benzínovej pumpe smerom z Haliče zastavili policajti Volkswagen s lučeneckým evidenčným číslom, ktorý šoféroval známy zabávač a nachytávač z televíznej relácie Nikdy nehovor nikdy Jožo Pročko. Nemal pri sebe žiadne doklady a ako nám opísal svedok, snažil sa s policajtmi vyjednávať, vraj len ide niekoho odviezť, písal v roku 2007 Plus 7 Dní.

Policajti však začali preverovať jeho totožnosť a keď Pročko zistil, že mu to tak ľahko neprejde, stratil nervy. „Správal sa agresívne. Asi dvakrát niekomu nervózne telefonoval. Potom prišla na miesto ďalšia policajná hliadka,“ opísal svedok incident. Podľa našich informácií mal údajne policajtov obviniť, že si od neho žiadali úplatok a vykrikovať, že ho mlátili. Neskôr to však odvolal.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  23 ročný muž v Šali dobodal svoju matku, otca aj brata. Umreli dvaja ľudia

Pročko vo svojom živom vysielaní tvrdí, že mu sudkyňa neverila, že nešoféroval, aj keď mal vraj kamerové záznamy. Vodičák mu vtedy mali vziať.

Poslanec OĽANO šírenie starého článku berie ako antikampaň pred voľbami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *