Americký profesor priniesol čokoládovú tyčinku so zámenami on/ona, univerzita ho suspendovala

macera ccc

Kalifornský profesor histórie David Richardson bol suspendovaný po tom, čo si do areálu univerzity priniesol čokoládovú tyčinku proti prebudeniu so zámenom on/ona na obale. Škola ho vyšetruje za „vytváranie nepriateľského pracovného prostredia na základe pohlavia“. „Mám pocit, že tak trochu hľadajú dôvod, aby sa ma zbavili, pretože nezdieľam súčasný názor na neo-zámená,“ povedal Richardson. Informuje o tom Fox News alebo Daily Wire.

Richardson priniesol „parodickú“ čokoládovú tyčinku Jeremy na Madera Community College ako občerstvenie na deň otvorených dverí, kde ju dal umiestniť na stolový displej. Tieto čokoládové tyčinky mali na sebe zámená on/on pre orechové tyčinky (od orechov, slangový výraz pre semenníky) a ona/on pre bezorechové tyčinky.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Idete v lete do Chorvátska? Tento mesiac tam radšej nechoďte

Profesor povedal, že jedného zo zamestnancov tyčinky urazili a pokúsil sa s ním vyvolať konfrontáciu, ale Richardson sa odmietol zapojiť, pretože nechcel „robiť scény“ na podujatí v areáli univerzity.

Nikto iný mu však údajne o tyčinkách nič nepovedal, takže bol prekvapený, keď o niekoľko dní neskôr navštívil jeho bydlisko uniformovaný školský policajt a doručil mu oznámenie o vylúčení zo školy.

Richardsonovi škola štrnásť dní pred koncom semestra zablokovala pracovný e-mail a zakázala mu vstup do areálu školy. „Moji študenti zostanú dva týždne pred koncom semestra bez učiteľa a ja už nesmiem do areálu školy bez výslovného povolenia riaditeľa,“ povedal pre Daily Wire. „Som vyšetrovaný za vytváranie nepriateľského pracovného prostredia na základe pohlavia,“ dodal.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Idete v lete do Chorvátska? Tento mesiac tam radšej nechoďte

Profesor, ktorý pôsobí na univerzite už tri desaťročia, uviedol, že bol rešpektovaný učiteľmi, študentmi a administratívou až do chvíle, keď škola pred niekoľkými rokmi začala presadzovať prijatie transrodovej ideológie, proti čomu sa postavil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *