Bezohľadný Ukrajinec vpálil autom do Slovenky! Tá sa už domov nevrátila. Rodina je zúfalá

314625023 1494152044382472 4986910037228692818 n

V prvý deň tohto týždňa sa stala vo Veľkom Šariši tragická dopravná nehoda, kde umrela vinou nezodpovedného Ukrajinca umrela 48-ročná Jana.

Bezohľadný 39- ročný občan Ukrajiny nerešpektoval dopravné značenie a v úseku, kde platil zákaz predbiehania, vyletel zo zákruty, pričom narazil do protiidúceho auta, píše portál presov.zoznam.sk

Ukrajinec vpálil do auta, ktoré šoférovala nič netušiaca Jana, ktorá zraneniam podľahla. Jej blízki sa zo straty Jany nevedia spamätať.

„Na ceste pri obci Šarišské Michaľany, okr. Sabinov, došlo v čase okolo 16:00 h k smrteľnej dopravnej nehode.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Niekedy to ľudia jedli stále, dnes vôbec. Ovocie, ktoré čistí črevá a pomáha chudnúť

Podľa doterajších informácií viedol vodič osobné auto Hyundai Santa Fe v smere od Šarišských Michalian do Prešova. Zo zatiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s oproti idúcim vozidlom Peugeot. Následne do nich narazilo osobné auto Audi. Vodička Peugeota utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla.

Cesta je neprejazdná, na mieste policajné hliadky odkláňajú dopravu cez Gregorovce, Uzovce a Sabinov obojsmerne.“ uvádza polícia na sociálnej sieti, ale pôvod vinníka neuvádzajú.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Jedna z najzdravších druhov zeleniny na svete. Slováci sa jej vyhýbajú

“Občan Ukrajiny jazdil na osobnom aute zn. Hyundai, pričom v úseku zákazu predbiehania v zákrute predbiehal iné osobné vozidlo, prešiel do protismeru kde čelne narazil do vozidla zn. Peugeot. Vodičkou bola 48- ročná žena, ktorá následkom zrážky utrpela zranenia, na mieste im podľahla,” potvrdila prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová pre presov.zoznam.sk

“Ach, Janka. Zaplatila si najvyššiu cenu za nezodpovednú jazdu niekoho iného, odpočívaj v pokoji,” s hlbokou ranou poznamenala jej známa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *