Čaputovej hrozia Slováci zabitím! Voči Ficovi podnikne právne kroky

345593671 1677506096007381 7269994963247835346 n

Prezidentka Čaputová konfrontovaná s opakovanými vyhrážkami zabitím voči nej a jej rodine sa rozhodla podniknúť všetky dostupné právne kroky voči lídrovi opozičného Smeru-SD Robertovi Ficovi. Dôvody týchto vyhrážok sú pre ňu jasné a zhodujú sa s tým, čo Fico hovoril na tlačovej konferencii minulý utorok.

Čaputová poukázala na to, že takéto obvinenia sú nepodložené a klamlivé a prekračujú hranice politického súboja. Ako prezidentka Slovenskej republiky sa rozhodla konať v záujme ochrany svojej rodiny, svojich detí a ochrany inštitúcie, ktorú zastupuje.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Túto zeleninu zasejte teraz v júni. Na jeseň bude úroda bohatá

Voči lídrovi opozičného Smeru-SD Robertovi Ficovi, ktorý v čase jej výsluchu opäť šíril klamstvá o americkej agentke, Sorosovej vláde či americkej ambasáde, podnikne všetky dostupné právne kroky. Informovala o tom na sociálnej sieti.

Poukázala na to, že okresný, krajský aj Ústavný súd potvrdili, že takéto obvinenia sú nepodložené a klamlivé a prekračujú hranice politického súboja. „Poslanec Fico to vie. A vie aj to, že robiť z niekoho terč svojimi nenávistnými klamstvami už na Slovensku zabíjalo,“ napísala. „Neklesnem na jeho úroveň a nebudem mu venovať žiadne prívlastky. Idem však využiť všetky právne prostriedky. Ako matka na ochranu svojich detí. Ako občianka na ochranu inštitúcie, ktorú dočasne zastupujem,“ dodala prezidentka

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Môžete variť vodu v mikrovlnnej rúre? Odpoveď vás dosť zaskočí

One Reply to “Čaputovej hrozia Slováci zabitím! Voči Ficovi podnikne právne kroky”

  1. VIA IURIS mimovladku plati sorosch a jaternica bola sefkou dlhe roky, takze klame a robi zo seba obet. uplne nevyvazeny clanok …. zabitim sa naopak vyhrazali Ficovi, po meste chodili „slusni ludia“ so sibenicou

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *