Celý život ste dávali WC blok do záchodu zle. Urobte to takto a vyriešite problém

zachod

Čistota na toalete je prvoradá. Na jej udržanie používame špeciálne kocky, ktoré uvoľňujú účinné látky pri každom spláchnutí. Zaujímavé je, že takýto výrobok musí byť aplikovaný správnym spôsobom, inak nemá ako správne fungovať. Ako zavesiť kocku do toalety? Je to triviálne, ale veľa ľudí to nevie.

Starostlivosť o záchodovú misu sa obmedzuje na niekoľko základných funkcií. Po prvé, musíte ju pravidelne čistiť a denne používať prípravky na ochranu pred baktériami alebo vodným kameňom. Jedným z nich je dobre známy záves. Jeho správnym použitím z nej môžete vyťažiť maximum. Ako zavesiť kocku do toalety? Všetko vám vysvetlíme nižšie! Toto je jediný spôsob, ktorý bude fungovať.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Nalejte túto vec z kuchyni do práčky a bude prať ako nová bez zápachu

Ako zavesiť kocku do toalety? Pravdepodobne to robíte zle

Zvyčajne, keď otvoríte škatuľu s WC kockou, zavesíte ju cez okraj toalety a spustíte veko dole? Práve ste urobili zásadnú chybu, čo znamená, že výrobok nemôže fungovať tak, ako by mal. Zaháknutie za okraj spôsobí, že kocka visí vo vzduchu a splachovacia voda sa nemôže dostať k čistiacemu prostriedku vo vnútri plastu.

Pružnú rukoväť netreba nikde zavesiť, ale stačí ju zasunúť pod oblúk záchodovej dosky. Takto sa bude môcť plast dobre pripevniť a nebude vytekať prúdom vody. O tomto triku vie tak málo ľudí, a ak ho raz vyskúšate, už nikdy sa nevrátite k svojim starým zvykom. Kocka bude mať konečne plné pole pôsobnosti.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  V obchode ich obchádzame. Čistia črevá ako vysávač a brucho je ploché

Nasýtite záchodovú misu cez noc a po vodnom kameni nebude ani stopy.

Drhnutie toalety nepatrí medzi najpríjemnejšie úkony. Aby ste si ju uľahčili, ponúkame vám šikovný trik! Hodiť sa vám bude niekoľko lyžíc kuchynskej soli, ktorú určite máte v kuchyni. Kryštáliky posypte cez noc nad toaletu a ráno sa vodný kameň vo forme vločiek odstráni!

Misku je tiež dobré vyčistiť kefou s tvrdými štetinami, aby ste sa zbavili všetkých nečistôt. Je to jednoduchý trik na odstránenie nečistôt a čo je najdôležitejšie, nebudete zápasiť s tvrdými usadeninami. Soľ má dezinfekčný účinok, takže nie je potrebné prelievať toaletu ďalšou tekutinou.

2 Replies to “Celý život ste dávali WC blok do záchodu zle. Urobte to takto a vyriešite problém

  1. Ak by sa voda nedostala k čistiacemu prostriedku vo vnútri plastu, asi by nám WC kocka vydržala naveky, nie? Keď sa míňa, musí byť všetko v poriadku.
    Ako, prosím vás, nasypem „soľ nad toaletu“?

  2. Áno.. tá voda sa dostane aj keď je čistiaci blok zavesený cez okraj toalety.. často vymieňame….A soľ nad toaletu..???😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *