Celý život ste dávali záchodový blok zle. Takto sa to má robiť

kostka wc dec4e18bcb

Niekedy nám robia problémy jednoduché úlohy. Rozmýšľali ste niekedy nad tým, či ste správne zavesili záchodový blok do toalety? Tiktoker ukázal, ako to urobiť správne. Vedeli ste, že záchodovú kocku môžete zavesiť aj takto?

Ukázala, ako správne zavesiť vonnú kocku do toalety

Všedné úlohy sa často zdajú také samozrejmé, že sa nad nimi vôbec nezamýšľame. Pritom by sme ich mali robiť. Ukazuje sa, že väčšina z nás nesprávne zavesí kocku do toalety.

Spoločnosť ticToker sa pozrela na to, ako ľudia vešajú toaletné kocky do toalety. Ukázalo sa, že ich môžete zavesiť oveľa estetickejšie, ako by ste si mysleli. Vedeli ste, že plast by mal byť na vnútornej strane misy?

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Toto nesaďte vedľa paradajok, lebo im vezmú všetky živiny

Pozrite si toto video od používateľa fitmein na TikTok, aby ste videli rozdiel. Oveľa estetickejšie, o niečo minimalistickejšie a predovšetkým čisté a upravené. Takto by mala vyzerať toaleta. Je čas na zmenu?

Jej patent je absolútnym hitom

Je všeobecne známe, že záchodovú kocku zavesíme vždy na miesto s najsilnejším prietokom vody. To nám umožňuje najúčinnejšie uvoľňovať látky obsiahnuté v záchodovej kocke. Koľkokrát ste sa ohrozili, pretože plastový záves nedokázal uchytiť misu v mieste najsilnejšieho prietoku vody?

Ukázalo sa, že plastový záves by mal byť vo vnútri misy. Je navrhnutý tak, aby sa zachytával o vnútorné obruby mušle. Mohlo by to znamenať, že ste záchodovú kocku celý čas nesprávne zavesili?

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zo šupky tohto ovocia urobíte dokonalé hnojivo pre vaše rastliny v záhrade

Tiktorok dokazuje, že patent je úplne bezpečný. Vo videu zámerne vypúšťa vodu, aby ukázal, že záchodová kocka zostáva na svojom mieste. Kto by si pomyslel, že záchodová kocka visí takýmto spôsobom?

@fitmein #dc #dlaciebie #lifehacks #polska #poland🇵🇱 #panidomu #porady #mamanatiktoku ♬ SIEDEM – Team X & Monika Kociołek & Natsu & Patrycja Mołczanow & Julia Żugaj & Sheo & Cezary Nykiel & Karol Pieszko & Leksiu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *