Cítite sa cez deň unavený? Asi robíte tieto základné chyby

pexels liza summer 6382634

Či už tomu veríte alebo nie, energetickí upíri v podobe ľudí a predmetov sú medzi nami. Preto vás pobyt v určitej spoločnosti alebo obklopovanie sa určitými vecami môže vyčerpať. Pozrite sa, čo vám vysáva energiu a ako tomu môžete zabrániť.

V živote sa musíme vyrovnávať s dobrou energiou aj s negatívnymi emóciami. Preto je dôležité vedieť, ako sa chrániť pred vecami, ktoré nášmu duševnému stavu neprospievajú. Tu sú zlé návyky, ktoré spôsobujú, že naša energia klesá na nulu!

Čo spôsobuje, že sa vaše telo cíti horšie?

Máte pocit, že máte čoraz menej energie a každý deň sa vám ťažko vstáva? Vaša energia sa veľmi rýchlo vytráca? Je to znamenie, že vaše telo je oslabené a nefunguje dobre. Vtedy sa oplatí pozrieť sa nielen na svoje okolie, ale aj na svoje zvyky.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Už nikdy nebudete prať na 40-tke. Opravár pračiek prezradil, aká je to chyba

Dobrú energiu totiž môžu vyčerpať toxickí ľudia a nezdravé stravovacie návyky, čo môže byť dosť vyčerpávajúce. A z dlhodobého hľadiska môžu viesť k poruchám metabolizmu, zhoršeniu psychiky, výskytu pupienkov na pokožke, depresiám a mnohým ďalším ochoreniam.

Čo z nás vysáva energiu?

  • Najčastejšou chybou, ktorú ráno robíme, je, že začíname deň bez toho, aby sme zjedli raňajky. Tým sa náš metabolizmus rozbehne na plné obrátky a my potom dostávame záchvaty vlčieho hladu. V dôsledku toho často siahame po nezdravých potravinách a občerstvení. Základom by preto mali byť vyvážené raňajky.
  • Nadmerné používanie počítačov, notebookov, smartfónov, tabletov a televízorov je ďalším zlozvykom, ktorý vysáva životne dôležitú energiu. Tieto zariadenia nielenže unavujú oči, ale narúšajú funkciu mozgu a vedú k rozptýleniu. To spôsobuje, že fungujeme horšie. Používanie telefónu pred spaním narúša tvorbu melatonínu (spánkového hormónu) a sťažuje zaspávanie. Preto je lepšie odložiť všetky zariadenia a pokúsiť sa relaxovať.
  • Tretím zlozvykom, ktorý je pre nás toxický, je nedostatočná hydratácia počas dňa. Nezabudnite vypiť až 2 litre vody denne, podporíte tým aj funkciu obličiek. Dbaním na správne návyky si umožníte cítiť sa lepšie a byť zdravší po mnoho rokov!
TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Myši v dome nemali celé roky. Rozložia po miestnostiach toto

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *