Čo sa to deje? Ďalšia len 18 ročná top športovkyňa zo zahraničia umrela

lee 696x392 1

Podľa sobotňajšieho príspevku na Instagrame, ktorý zverejnila jej staršia sestra, držiteľka titulu ONE Championship v atomovej váhe Angela Leeová, Leeová zomrela 26. decembra. Príčina smrti nebola oznámená.

„Odišla príliš skoro a naša rodina je odvtedy úplne zničená,“ napísala Angela Lee. „Chýba nám. Viac ako čokoľvek na tomto svete. Naša rodina už nikdy nebude taká istá. Život už nikdy nebude taký istý.“

Priezvisko „Lee“ má v histórii ONE veľkú váhu. Angela a brat Christian Lee boli držiteľmi titulov ako dve najväčšie hviezdy tejto propagácie. Victoria bola pasovaná za ďalšieho súrodenca, ktorý bude nasledovať ich cestu.

Viktória Leeová, ktorá mala 14. januára nastúpiť na svoj štvrtý zápas v MMA na podujatí ONE on Prime Video 6, mala v MMA bilanciu 3-0. Leeová debutovala vo februári 2021, keď v súboji so Sunisou Srisenovou zvíťazila zadným škrtením. Po víťazstve nad Luping Wangovou v prvom kole armbar v júli 2021 si Leeová v septembri 2021 pripísala prvé TKO proti dovtedy neporazenej Victorii Souzaovej.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Do Čiech prišiel super lacný poľský reťazec. Tie ceny sú extrémne

Pred svojím profesionálnym debutom v MMA Leeová zaujala na juniorskej úrovni vo viacerých bojových športoch. Bola dvojnásobnou juniorskou majsterkou sveta v havajskom pankratione, havajskou štátnou šampiónkou v zápasení a juniorskou majsterkou sveta IMMAF.

Podľa nekrológu zverejneného na stránke Valley of the Temples Memorial Park and Funeral Home (Kanahe, Havaj) bola na 22. januára pred jej pohrebom naplánovaná oslava života.

„26.decembra 2022 zažila naša rodina niečo, čo by žiadna rodina nemala zažiť…
Je nesmierne ťažké povedať to…
Naša Viktória zomrela.

Odišla príliš skoro a naša rodina je odvtedy úplne zničená.
Chýba nám. Viac ako čokoľvek na tomto svete. Naša rodina už nikdy nebude taká istá. Život už nikdy nebude taký istý.

Victoria bola tá najkrajšia duša, aká kedy žila. Bola tou najlepšou sestričkou na svete. Najlepšia dcéra, najlepšia vnučka a najlepšia krstná mama/teta pre Avu a Aliu.

Veľmi nám chýbaš, sestrička. Viac, ako si dokážeš predstaviť. Všetci sme zlomení. Pretože v každom z nás bol kúsok teba, a keď si odišla, tie kúsky sa z nás vytrhli.
Už nikdy nebudeme také isté.

Pri každej maličkosti na teba myslím. Od slnečných lúčov až po západ slnka. Naučil si nás vidieť krásu v jednoduchých veciach. Bol si naším jasným svetlom. Naše slnko. A to sa nikdy nezmení. Bol si dokonalý v každom ohľade. Najlepší človek, akého som poznal. Najkrajšie dievča, zvnútra aj zvonku.
Milujeme ťa, Viktória. Milujem ťa Sprout. Až do konca vekov.

Prosím, doprajte našej rodine milosť a úctu v tomto najťažšom období. A prosím, skontrolujte svojich blízkych. Kontrolujte ich aj naďalej. Objímte ich a povedzte im, ako veľa pre vás znamenajú. Jednoducho nikdy neviete.“ napísala jej sestra na sociálnej sieti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *