Čo vidíte na obrázku? Vaša prvá myšlienka o vás vypovedá viac, ako si myslíte

pes

Pozrite sa na obrázok nižšie a rýchlo si zapamätajte, čo ste si všimli ako prvé. Toto jednoduché cvičenie účinne odhaľuje vašu osobnosť a odhaľuje určité povahové črty, ktoré vás odlišujú.

Veľmi často sa snažíme predstierať, že sme úplne iní ľudia, a svoje vlastné črty skrývame pod vrstvou vynútených myšlienok alebo gest. Tento test však o vás odhalí celú pravdu. Preto nech už je váš prístup k tomuto druhu testu akýkoľvek, stojí za to ho vyskúšať a presvedčiť sa o ňom. Možno vaša odpoveď na túto otázku naozaj zodpovedá tomu, kým ste, alebo nie.

Čo vidíte na obrázku vyššie?

Čo si na tomto obrázku všímate? Najčastejšie odpovede sú dve, a to hory a pes. Ak ste si ako prvé všimli hory, potom je veľká pravdepodobnosť, že ste mimoriadne priateľský a milý človek. Vyhýbate sa konfliktom v banálnych záležitostiach, čím zvyčajne umožňujete ostatným, aby z nich vyšli víťazne.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Cítite sa po káve stále ospalí a vôbec nemáte viac energie? Toto robíte zle

Ak sa však stane, že je pre vás nejaká téma naozaj dôležitá, nikdy neustúpite druhej strane. Taktiež sa vyznačujete predovšetkým pracovitosťou a odhodlaním. Do všetkého, čo robíte, dávate vždy to najlepšie. Veľmi často z toho ani nič nemáte, ale nevyčítate si, ak nie vždy dostanete na oplátku to isté od druhých.

Na druhej strane, ak si namiesto hôr všimnete psa, s najväčšou pravdepodobnosťou to naznačuje, že často skrývate svoje skutočné emócie. Čím sa stávate zdanlivo ľahostajným a chladným človekom, ale vo vnútri neuveriteľne „horúcim“. Niekedy si nie ste istí, prečo to robíte. Rozmýšľate, či to možno nie je spôsobené vašou citlivosťou alebo nestabilnými emóciami. Môže to byť aj tým, že sa ich hanbíte prejavovať navonok, čím sa vo vnútri dusíte.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Po plastových slamkách chce EÚ zakázať ďalšie veci, ktoré nám zľahčujú život

V dôsledku týchto zážitkov sa cítite vnútorne znepokojení alebo neistí. Ste človek, ktorý berie sľuby veľmi vážne a zle znáša, keď niekto nedodrží slovo. Dalo by sa dokonca povedať, že u vás má slovo väčšiu hodnotu ako všetky peniaze sveta. Napriek tomu tiež ťažko odpúšťate, čo môže byť vašou výhodou aj nevýhodou. Môžete v sebe veľmi dlho nosiť zášť a máte problém opäť dôverovať. Rovnako máte často príliš ambiciózne očakávania od reality okolo vás. Preto máte tendenciu „kopnúť si“ s povestným koňom.

Aký je teda záver tohto testu?

Neexistuje jednoznačná odpoveď, ktorá by strieľala do vopred určeného kľúča. Záleží na tom, čo náhodou vidíte na obrázku. Toto cvičenie vám však môže pomôcť zamyslieť sa nad vašimi osobnostnými vlastnosťami a vnímaním sveta okolo vás. Možno sa zamyslíte nad tým, čo s týmto poznaním budete ďalej robiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *