Stačí kvapka tohto do vody a pokojne zaspíte každú noc

ako zaspat

Premýšľali ste niekedy, či existuje spôsob, ako rýchlo zaspať? Žiaľ, žijeme čoraz rýchlejšie, ponocujeme a kontrolujeme notifikácie v telefóne, pracujeme na zmeny, takže je pre nás čoraz ťažšie sa upokojiť.

Ako dobre viete, bezsenná noc dokáže zabiť produktivitu aj u najväčších workoholikov. Preto vám dnes predstavím svoj spôsob, ako si dopriať pokojný spánok. Vďaka nemu budete spať ako bábätko.

Ako rýchlo zaspať?

Ako rýchlo zaspať je otázka, ktorú si kladie mnoho ľudí. Sám som mal kedysi tento problém. Musím sa vám priznať, že moja spánková etika bola príšerná. Prakticky vôbec som sa nedokázal pred spaním upokojiť. Je ťažké zaspať, keď ste podráždení.

Keď som sa opäť vyspal, zistil som, že musím nájsť nejaký spôsob, ako pokojne zaspať. Lieky z lekárne neprichádzali do úvahy. Teoreticky by fungovali hneď, ale mám zvláštne presvedčenie, že po užití melatonínu ma žiadny budík nezobudí.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Dôchodcom začnú brať vodičské preukazy a pošlú ich do autobusov?

Trochu som sa poobzeral po zákutiach netradičnej medicíny a našiel som ju. Existuje prírodná látka, ktorá podporuje imunitný systém, pôsobí ako baktericíd, posilňuje imunitu a pritom znižuje hladinu orexínu, neuropeptidu, ktorý reguluje bdelosť, čo nám umožňuje ľahšie zaspať. Viete, čo je to za látku?

Môj domáci liek na pokojný spánok

Ak ste ešte neuhádli, poponáhľam sa s odpoveďou. Je to med. Stačí pred spaním skonzumovať pohár medovej vody a zaspíte v okamihu a zobudíte sa ospalejší ako kedykoľvek predtým.

Môj domáci liek na pokojný spánok je triviálne jednoduchý na prípravu. Stačí rozpustiť čajovú lyžičku medu v pohári vody s teplotou maximálne 40 stupňov Celzia. Do nápoja odporúčam pridať čerstvo vylisovanú citrónovú šťavu, mätu alebo medovku. Tá ešte zvýši účinok prípravku.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Niekedy to ľudia jedli stále, dnes vôbec. Ovocie, ktoré čistí črevá a pomáha chudnúť

Len nezabudnite, aby voda nebola príliš horúca. Ak prekročíte uvedenú teplotu, neutralizujete tým cenné vlastnosti medu. Okrem toho je naozaj ťažké nepripraviť si nápoj na pokojný spánok.

Ako sa upokojíte pred spaním?

Žiaľ, ani môj čarovný nápoj vám neumožní vychutnať si pokojný spánok, ak nedbáte na jeho správnu hygienu. Snažte sa nepoužívať elektronické zariadenia, ktoré vyžarujú modré svetlo, najlepšie 2 hodiny pred spaním a minimalizujte príjem kofeínu po 16. hodine.

Ak chcete získať ďalšie rady, ako zvýšiť svoju spánkovú etiku, vrelo odporúčam znížiť teplotu vo vašej spálni, vyvetrať ju pred spaním a zabezpečiť, aby bola riadne zatemnená. Osobne to robím už roky a v kombinácii s mojím spôsobom pokojného spánku to prinieslo senzačné výsledky. Odporúčam to vyskúšať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *