Čo vymyslieť na Valentína, keď ste vo vzťahu už dlho? Tu je pár možností

valentin

Keď ste v dlhodobom, stabilnom vzťahu, Valentín už nie je taký vzrušujúci. Každodenný život a rutina spôsobujú, že oslava sviatku zamilovaných sa zdá byť zbytočná. To je veľká chyba, pretože starostlivosť o vzťah po mnohých rokoch je mimoriadne dôležitá. Samozrejme, Valentín je zámienka, ale nestojí za to ju využiť? Dáme vám niekoľko tipov, ako kreatívne stráviť čas so svojou druhou polovičkou.

Spomínate si na prvé chvíle, keď ste sa zoznámili? V žalúdku vám búšil kŕdeľ motýľov a srdce vám bilo ako zvon. Časom vzrušenie opadne a napriek živeniu rovnakých citov k druhej osobe si musíte na rovinu povedať, že život už nie je rovnaký. Páry, ktoré sú v manželstve už dlhší čas, sa dostávajú do rutiny, čo často ovplyvňuje ich vzťah a domáci život. Aby ste to trochu rozbili, vymyslite plán kreatívneho rande. Blížiaci sa Valentín je ideálnou príležitosťou!

Valentín je čas pre vás!

Najdôležitejšie je mať dobrý prístup. Ak ste vy alebo váš partner skeptickí voči sviatku zamilovaných, rande nemá zmysel. Kyslá tvár a nechuť pokazia aj tie najlepšie plány. Ak jedna strana prejavuje neochotu, oplatí sa úprimne porozprávať o tom, že spoločne strávený čas je veľmi dôležitý a že deň strávený vonku bude veľkým dobrodružstvom. Keď sa dohodnete, musíte vymyslieť akčný plán. Stojí za to položiť si otázku: „Čo vlastne chceme?“. Možno snívate len o oddychu, iní chcú zažiť trochu adrenalínu a niekto možno chce rande ako za starých čias, keď nebolo toľko možností a prostriedkov, ktoré by sa dali využiť.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Viete ako skladovať zeleninu a ovocie? Celý život ste to robili nesprávne

Ďalším bodom je organizácia. Ak máte deti, požiadajte niekoho, aby vám robil garde počas dňa. Valentín je váš sviatok a dieťa vám môže prekážať. Určite sa nájde niekto, kto sa o vaše dieťatko postará. Potom prichádza čas na prípadné rezervácie a dohováranie témy. Nezabúdajte, že Valentín alebo dni okolo neho sa hojne oslavujú a bez rezervácií nebude možné nájsť voľné miesta v reštauráciách, kinách a zariadeniach na trávenie voľného času.

Ako stráviť Valentína so svojím partnerom?

Nemáte nápad, kam sa s partnerom vybrať? Poradíme vám niekoľko miest, ktoré stoja za zváženie. Na svoje si prídu milovníci relaxu, vína či umenia. Najdôležitejšie je nenútiť sa do niečoho, čo je úplne mimo vašich záujmov. V prípade, že jeden z partnerov chce navštíviť iné miesto, oplatí sa urobiť kompromis a naplánovať deň tak, aby boli obe strany spokojné.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Časté ranné chyby, kvôli ktorým začnete priberať. Robíte ich aj vy?

Najlepšie nápady na Valentína

Začneme klasikou, a to kúpeľmi. Unavení rodičia sa radi zveria do rúk odborníkov, ktorí im namasírujú boľavé svaly. Po takomto sedení môže nasledovať večera, nápoje alebo ochutnávka vína. Ďalšia možnosť je pre milovníkov adrenalínu a zábavy, ktorí neradi ležia. Pozrite sa, či sa vo vašom okolí nenachádza úniková miestnosť! Čo to je? Je to kreatívna hra, ktorá sa spolieha na spoluprácu a duševnú bystrosť. Po zamknutí v miestnosti musia účastníci nájsť spôsob, ako sa dostať von. Je to skutočná zábava a príležitosť zistiť, či dokážete pracovať ako tím.

Ísť do kina, na večeru, na drink alebo navštíviť umeleckú galériu sú jednoduché, ale zaujímavé spôsoby, ako spoločne stráviť čas. Na takomto rande sa môžete nanovo spoznať, porozprávať sa o niektorých hlbších témach, ktoré vám už dlho ležia v hlave. Buďte sami sebou, počúvajte svojho partnera a cíťte sa ako na začiatku vašej spoločnej cesty, keď ste o sebe ešte nič nevedeli, ale každá minúta, ktorú ste spolu strávili, sa počítala.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *