Fico v prejave: Nemôžeme mať zľutovanie s tými, ktorí doviedli Slovensko do úpadku. Vymeníme ich!

robert fico

Poprad, Slovensko – Tisíce ľudí sa 1. mája zišli v Poprade, aby oslávili Prvý máj, štátny sviatok na Slovensku. Oslavy zorganizovala opozičná strana Smer-SD, ktorej súčasťou bol aj prejav predsedu strany Roberta Fica. Fico vo svojom príhovore zaželal všetkým prítomným Slovákom všetko dobré a vyjadril odhodlanie svojej strany vyhrať nadchádzajúce predčasné parlamentné voľby a byť súčasťou budúcej vládnej koalície.

Fico v prejave pred plnou sálou nestrácal čas kritikou súčasnej vlády a jej politiky. „Vyženieme politikov, ktorí za posledné tri roky škodili Slovensku,“ vyhlásil. „Je jednoducho neprijateľné, aby sme boli svedkami takéhoto úpadku našej krajiny. Naša životná úroveň klesá, reálne mzdy sa znížili o päť percent a chudoba sa šíri. Nemôžeme mať zľutovanie s tými, ktorí túto krajinu priviedli do súčasného stavu. Musíme ich 30. septembra vymeniť. Iná cesta pre Slovensko neexistuje.“

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Uhorky budete zbierať až do jesene. Recept záhradkárov na bohatú úrodu

Ficov prejav sa stretol s povzbudzovaním a potleskom publika, čo svedčí o rastúcej podpore Smeru-SD. Dôsledný a rázny politický postoj strany, ako aj Ficovo silné vedenie, priťahujú čoraz viac stúpencov nielen v Poprade, ale aj v hlavnom meste Bratislave. Priaznivci Smeru-SD sa pripojili k strane v Petržalke, aby postavili máj a oslávili sviatok.

Keďže krajina smeruje k predčasným parlamentným voľbám, uvidíme, či sľuby Smeru-SD o zmene budú stačiť na to, aby presvedčili voličov.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Chyba pri pestovaní uhoriek a paradajok. Mnohí ju v tejto sezóne urobili

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *