Galko: NATO musí tvrdo zaútočiť na Rusko a ja som pripravený ísť bojovať!

galko rusko vojna

Bývalý minister obrany Ľubomír Galko, ktorý bol ministrom ešte za stranu Richarda Sulíka SaS, dal na sociálnej sieti pekne tvrdé vyjadrenie k včerajšej rakete na poľskom území, ktorá má byť podľa všetkého vypálená z Ukrajiny.

Keby bol Galkom ministrom obrany dnes, asi by sme už riešili útok na Rusko.

„Boli prekročené hranice a zabití dvaja občania členskej krajiny NATO na jej vlastnom území. Je nepodstatné, či úmyselne, neúmyselne, alebo „zblúdilo“, navyše, kto to vôbec objektívne posúdi. Článok 5 severoatlantickej zmluvy hovorí jasne. Preto som toho názoru, že ak sa tieto prvotné informácie vierohodne potvrdia, NATO by malo zrealizovať voči agresorovi odvetný vojenský, dostatočne tvrdý preventívny protiúder.“ napísal Galko na sociálnej sieti.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Šéfkuchár prezradil, čo treba urobiť s rezňami pred vyprážaním, aby boli dokonalé
galko

Fanúšikovia Galka posielajú bývalého ministra bojovať samého „Pan Galko, citam vase prispevky, castokrat pisete velmi trefne a rozumne. Ale ak chcete aktivovat clanok 5, prosim chodte bojovat sam ked vam chyba to ze v pripade napadnutia Ruska clenmi NATO by bol koniec nasej vlasti ako ju pozname. Takze sa prezlecte do uniformy a pokojne mozte vyrazit bojovat. Aj druha svetova vojna zacala zinscenovanou scenou v Gliwiciach a vsetci vieme ako to sialene dopadlo. NIKDY VIAC.“ napísal Galkovi Matej v komentári.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Každá práčka má tlačítko, ktoré ušetrí pri praní kopu peňazí za elektrinu

“ ja som pripraveny ist. Poliaci su pre mna ako nasi, moji. Vy, ked vam napadnu rodinu alebo vyzabijaju susedov, zrejme uteciete prec. Kazdy spravime proste to, co pokladame za moralne, spravńe, cestne a to, co nam je vlastne.“ odpísal Galko.

Untitled 4 4

Galko sa ďalej pýta, do kedy treba byť opatrný „dokedy treba byt opatrny. ked zabiju troch Poliakov a styroch Slovakov uz mozeme? Alebo ich ma byt desat zabitych, Alebo sto? Tisic? Kedy je ten spravny cas prestat byt opatrny?“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *